Dziś o 17:00 rozpoczął się ostatni mecz w tym sezonie wśród wszystkich drużyn Zawiszy, który zakończył się pomyślnie dla rezerw Rzgowa, pokonując 3:2 PTC Pabianice Zawisza II wskoczył oczko wyżej w ligowej tabeli ostatecznie zajmując w pełni bezpieczne 13 miejsce.

Pierwszą groźną akcje stworzyli sobie gospodarze w 13 minucie bliski zdobycia bramki był Hubert Rechciński lecz piłka po jego strzale przeleciała tuż nad poprzeczką. W 29 minucie po dośrodkowaniu w pole karne Roberta Skupnia piłka trafiła do Adama Wróblewskiego, który dobrym przyjęciem piłki minął obrońce i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. 5 minut przed przerwą przyjezdni zdołali wyrównać za sprawą Igora Gwiazdowskiego i do szatni zespoły schodziły z wynikiem remisowym. W 57 minucie po podaniu Huberta Rechcińskiego swoją czwartą bramkę dla Zawiszy w tej rundzie zdobył Patryk Różalski w sytuacji jeden na jeden położył bramkarza i strzelił do pustej bramki wyprowadzając Zawisze na prowadzenie. W 70 minucie było już 3:1, z prawej strony dośrodkował Adam Wróblewski, a Kamil Poros pewnie pokonał bramkarza strzałem głową. Na ostatni kwadrans goście złapali kontakt gdy bramkę dla PTC strzelił Rafał Cukierski lecz to był ostatni akcent strzelecki w tym spotkaniu i Zawisza II zatrzymał trzy punkty u siebie.

Zawisza II Rzgów 3:2 (1:1) PTC Pabianice

Skład:
Jargan - Lukanović, Poros, Skupień, Kordys - Stępniewski, Kuśmirowski, Wróblewski, Jędrzejewski - Rechciński, Różalski

Zmiany:
58'  Majek - ▼ Kuśmirowski
77'  Mielczarek - ▼ Stępniewski
83' ▲ Grzybowski - ▼ Kordys