Juniorzy młodsi Zawiszy pokonali zespoł Włókniarza Pabianice (B2 Junior Młodszy) 12:6 (6:2, 3:0, 3:4) Aż sześć bramek dla naszej drużyny zdobył Łukasz Modranka.

Mecz rozegrany został na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Woli Zaradzyńskiej. Jego rozmiar jest nieco mniejszy od standardowego, przez co trenerzy obu zespołów zdecydowali o rozegraniu meczu dziewięciu na dziewięciu w wymiarze czasowym trzech tercji po trzydzieści minut każda. Początek należał do drużyny z Pabianic, która osiągnęła przewagę, co udokumentowała bramką w 5 min. Po ospałym początku nasi zawodnicy szybko wzięli się za odrabianie strat. W 8 min. trafienie wyrównujące zaliczył Przemysław Koszowski. W kolejnych dwunastu minutach strzeliliśmy kolejne pięć bramek, cztery z nich zdobył Łukasz Modranka, a jedną Konrad Kmieć. Warto również dodać, że pomiędzy tymi trafieniami rzut karny obronił Adrian Owczarek. Ostatnie minuty pierwszej tercji to znowu lekka przewaga pabianiczan, którzy zdobyli swoją drugą bramkę. W drugiej odsłonie gry zdobyliśmy trzy bramki, jedna autorstwa Mikołaja Szymańskiego i dwie kolejne Łukasza Modranki. W ostatnich trzydziestu minutach lepiej trafiali rywale, którzy cztery skierowali piłkę do siatki, a nasi juniorzy dołożyli do okazałego dorobku bramkowego trzy gole, jeden Konrada Kmiecia oraz dwa Mikołaja Szymańskiego.

Włókniarz Pabianice 2000 - Zawisza Rzgów 1999 6:12 (2:6, 0:3, 4:3)

Bramki dla Zawiszy: Przemysław Koszowski 8', Łukasz Modranka 10', 12', 15', 20', 53', 59'; Konrad Kmieć 11', 67'; Mikołaj Szymański 52', 69', 83'

Skład: Adrian Owczarek - Dawid Kasprzak, Konrad Jakubiec, Wiktor Skryński - Mateusz Majdziński, Przemysław Koszowski, Jan Krakowiak - Konrad Kmieć, Łukasz Modranka

grali również: Przemysław Sobolewski, Mateusz Pachulski, Dawid Jakóbiec, Dawid Kacprzyk, Mikołaj Szymański