W dniu dzisiejszym sezon zainaugurowali Juniorzy Młodsi. Na dzień dobry naszym przeciwnikiem był bardzo wymagający rywal, drużyna UKS SMS II Łódź.

Niestety zespół z Łodzi okazał się dużo lepszy i ostatecznie wygrał 7:0 (2:0). W pierwszych minutach szanse na zdobycie bramki miał Zawisza, jednak Łukasz Modranka nie zdołał skierować piłki do siatki. Chwilę później rywale prowadzili już 1:0. Precyzyjny strzal z ok. 25 metrów trafił do siatki. Nasi młodzi zawodnicy nie zamierzali jednak składać broni, i przez kilkanaście kolejnych minut stwarzali zagrożenie pod bramką łodzian. Kolejne strzały oddali Modranka i Damian Stępniewski z rzutu wolnego. Przeciwnicy jednak coraz śmielej atakowali. Bardzo dobrze w bramce spisywał się jednak Adrian Owczarek. W końcu jednak ponownie skapitulował. W 22 min. rywale zdobyli bramkę po wrzutce zakończonej strzałem głową. Do końca pierwszej połowy przeciwnicy stwarzali zagrożenie, jednak cały czas świetnie spisywał się Owczarek. W drugiej połowie UKS SMS II osiągnął znaczną przewagę, zdobywając kolejne bramki. Należy jednak po raz kolejny podkreślić bardzo dobrą postawę naszego bramkarza, który raz po raz ratował nasz zespół. Pod koniec do głosu doszli młodzi rzgowianie, którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć honorowe trafienie, jednak strzały Łukasza Modranki nie znalazły drogi do siatki. Okazja na rehabilitację już za tydzień, kiedy to w niedzielę o godz. 11 będziemy podejmować Stal Głowno.

Zawisza Rzgów 1999 - UKS SMS II Łódź 1999 0:7 (0:2)

Skład: Owczarek - Sobolewski (Piech 41'), Makosz, Jakubiec, Pachulski (Mikinka 75') - Pacześ (Jakóbiec 75'), Szymański (Skryński 70'), Koszowski, D. Stępniewski - Kmieć, Modranka (k)

Rezerwowy: Wandzel