Nasz zespół przegrał już 7 mecz w tym sezonie. Tym razem poległ w Warszawie z miejscowym GKP Targówek 2:0. Od początku meczu nasz zespół miał optyczną przewagę i stworzył sobie okazję do strzelenia bramki ale Chmielewski trafił piłką w słupek. W następnych minutach zespół nie stworzył już tak groźnej sytuacji a to gospodarze wyprowadzili kontrę i objęli prowadzenie w 30 minucie za sprawą Dudy. Do przerwy żadna drużyna nie zagroziła już bramce rywala. Druga połowa przyniosła najgorszy scenariusz jaki był tylko możliwy. Rzut karny i czerwona dla Chmieleckiego w 50 minucie. Mimo wszystko karny był kontrowersyjny a czerwona kartka jeszcze bardziej. Mimo osłabienia i utraty bramki nasz zespół nie był gorszy od gospodarzy, toczyli równorzędną walkę. W 70 minucie okazję na strzelenie bramki miał Dopierała po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z woleja trafił w bramkarza. Do końca meczu na boisku już niewiele się wydarzyło a wynik pozostał bez zmian.
Sytuacja w tabeli robi się coraz gorsza, nasz zespół znajduję się na przedostatniej pozycji. W następnym meczu Zawisza podejmował będzie rezerwy Widzewa w sobotę 14 października o godzinie 14:00.

Skład: Pasiński - Tonn, Dopierała, Chmielecki, Osiński - Bronka, Przybyszewski - Wojtczak, Pękała, Kurstak - Chmielewski