Po trzech wyjazdowych porażkach z rzędu nasz zespół zdobył w końcu 1 punkt w starciu z Ursusem Warszawa. Z przebiegu meczu wynik jest sprawiedliwy, mecz od samego początku był wyrównany i zacięty. Widać było, że nasza drużyna bardzo chce osiągnąć korzystny wynik z dość silnym przeciwnikiem. W tym spotkaniu jako pierwsi okazję do strzelenia bramki stworzyli gospodarze, ale nasz bramkarz pewnie chwycił piłkę. Reszta strzałów gospodarzy była niecelna albo blokowana. W pierwszej połowie nasz zespół mógł strzelić ale dośrodkowania były niedokładne. Po przerwie taktyki obu zespołów się nie zmieniły, nasz zespół czekał na swoje okazję z kontry a Ursus próbował rozgrywać piłkę. Przez całą drugą połowę gospodarze stworzyli sobie okazję, którą z trudem wybronił Staniszewski. Nasz zespół odpowiedział dobrze rozegraną akcją i strzałem Bronki,jednak oddał strzał w środek bramki. W tym spotkaniu nasi zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia, walcząc o każdy metr boiska.

Następne spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe z Omegą Kleszczów w sobotę 23 listopada o godzinie 12:00. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach rundy rewanżowej.

Skład: Staniszewski - Dopierała, Chmielecki, Przybyszewski, Osiński - Tonn, Skupiński, Bronka, Pękała, Wojtczak - Grzywiński