Po dwóch dobrze rozegranych meczach bez straconej bramki, nasz zespół przegrał mecz w Wieluniu i to wysoko bo aż 5:1. Nasi zawodnicy weszli źle w to spotkanie tracąc bramkę w 4 minucie meczu za sprawą Karasiaka. Kolejna wpadła w 30 minucie spotkania, tym razem do siatki trafił Banaś, posyłając piłkę do pustej bramki z ok. 25 metrów. Jeszcze przed zejściem do szatni bramkę kontaktową mógł strzelić Skupiński, jednak jego strzał został zablokowany przez obrońcę WKS-u i piłka spadła na górną siatkę. Po przerwie nasz zespół stworzył kilka sytuacji ale zabrakło szczęścia, raz gospodarzy uratowała poprzeczka a w kolejnych blokowali lub w ostatniej chwili wybijali piłkę. Na 20 minut przed końcem nasz zespół ruszył odważniej do ataku i źle się to skończyło, gdyż gospodarze wyprowadzili trzy kontry i strzelili 3 bramki. Nasz zespół zdołał odpowiedzieć tylko jedną bramką Grzywińskiego. Było to ostatnie spotkanie przed przerwą zimową, teraz zawodnicy spotkają się na czterech treningach w ramach roztrenowania i do pracy wrócą na początku stycznia.

Skład: Staniszewski - Dopierała, Chmielecki, Przybyszewski, Osiński - Bronka, Skupiński, Tonn, Chmielewski, Pękała - Grzywiński