W sobotę 5 kwietnia Zawisza pokonał Wartę Sieradz 2:1 po bramkach Osińskiego i Mielczarka. Goście jako pierwsi objęli prowadzenie za sprawą Kobierskiego, który jest najlepszym strzelcem zespołu z Sieradza. W 40 minucie wyrównał Mielczarek umieszczając piłkę w siatce z bliskiej odległości. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził doświadczony kapitan Osiński na 10 minut przed końcem spotkania. Mecz obfitował w walkę w środku pola, było mało składnych akcji z jednej i z drugiej strony.
Kolejne spotkanie rozegramy w Otwocku w sobotę 12 kwietnia o godzinie 16:00. Zarząd Klubu liczy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Skład: Pasiński - Tonn, Grzywiński, Polit, Dopierała - Mielczarek, Kurstak - Skupiński, Serwaciński, Osiński - Chmielewski