W dzisiejszym meczu Zawiszy II Rzgów z Termami Uniejów mimo dobrego początku Zawiszy nie udało się zatrzymać punktów w Rzgowie.

Pierwsza bramka wpadła dość szybko bo już w minucie do bramki Gości trafił Adam Wróblewski strzałem głową po dośrodkowaniu Roberta Skupnia15 minut później było już 1:1 gdy po błędzie bramkarza Gospodarzy napastnik Uniejowa wbił piłkę do pustej bramki. W 34 minucie dobrą okazję do strzelenia bramki dla Zawiszymiał Patryk Różalski, lecz nie mógł opanować piłki i nieczysto uderzył piłkę, którą bez problemu złapał bramkarz Gości i do przerwy utrzymał się wynik 1:1.

64 minucie Termy wychodzą na prowadzenie po bramce Jakuba Jesionowskiego z rzutu rożnego. 2 minuty później wyrównać mógł Patryk Michalski, lecz zbyt lekko uderzył piłkę. Zwycięstwo piłkarze Uniejowa przypieczętowali w 88 minucie strzelając bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

Zawisza II Rzgów 1:3 (1:1) Termy Uniejów

Skład:
Magini - Bartłomiejczyk, Gałkiewicz, Skupień, Kordys - Jędrzejewski, Majek, Kaczmarkiewicz, Wróblewski, Sztandor - Różalski

Zmiany:
53'  Michalski -  Sztandor
71'  Kmieć -  Kaczmarkiewicz
78'  Kuśmirowski -  Majek