źródło zdjęcia: lodzkifutbol.pl

Kolejną porażkę odnotowali zawodnicy Zawiszy Rzgów w tej rundzie tym razem na własnym boisku ulegli Zjednoczonym Stryków.
W pierwszej połowie nie było wielu okazji do zdobycia bramki lecz częściej atakowali Goście, a Gospodarze próbowali zagrażać z kontrataków. Dopiero w drugiej połowie zaczęły padać bramki, w 51 minucie w polu karnym faulował Michał Madejski, a bramkę z rzutu karnego zdobył Jakub Wróblewski. Kilka minut później było już 2:0 dlaStrykowa, kolejny raz do siatki trafił Jakub Wróblewski strzałem zza pola karnego nie dał szans bramkarzowi. 2 minuty później w polu karnym Gości faulowany zostałŁukasz Wiśniewski, a jedenastkę pewnie wykorzystał Damian MarciochZawisza po zdobyciu bramki kontaktowej zaczął grać wyżej szukając okazji do zdobycia bramki lecz nie udało się skutecznie zagrozić bramce strzeżonej przez Marcina Pająka. W 84 minucie przyjezdni wyszli z dobrą kontrą i ostatnią bramkę w tym meczu strzelił Damian Mospinek. Mimo przewagi Gości w tym spotkaniu i pewnego zwycięstwa, zawodnicy Zawiszy włożyli w ten mecz sporo serca i walczyli do ostatniego gwizdka sędziego.

Zawisza Rzgów 1:3 (0:0) Zjednoczeni Stryków

Skład Zawiszy:
Wawrzyński - Madejski, Gałkiewicz, Czernik, Dróżdż - Marcioch, Mielczarek, Rechciński, Strzałkowski, Sztandor - Wiśniewski

Zmiany:
70'  Lukanović -  Madejski
70'  Kaczmarkiewicz -  Mielczarek
85'  Pokorski -  Marcioch

Skład Zjednoczonych:
Pająk - Majewski, Buchowicz, Wróblewski, Oborowski - Mospinek, Podedworny, Stanisławski, Drogosz - Ryplewicz, Balcerek

Zmiany:
50'  Bełdziński -  Stanisławski
70'  Chmielewski -  Oborowski
77'  Król -  Balcerek