Dnia 12.11.2011r. Zawisza Rzgów doznał drugiej porażki z rzędu na swoim boisku, tym razem z Radomiakiem Radom 1:0. W pierwszych minutach sytuacje stwarzał sobie Radomiak, ale nie potrafił żadnej z nich wykorzystać. Po kilku sytuacjach "Zielonych" odpowiedział Zawisza. Leandro wyprzedził obrońców Radomiaka i wyszedł na sam na sam , ale chciał przełożyć piłkę na lepszą lewą nogę i stracił piłkę tuż przed polem karnym. Po tej akcji goście ruszyli jeszcze bardziej do przodu. Z groźnymi centrami radzili sobie dwaj stoperzy, ale przy ostatniej wrzutce w pierwszej połowie popełnili błąd i goście objęli prowadzenie. Po przerwie Zawisza ruszył do przodu i miał okazję aby strzelić bramkę, jednak w dobrej dyspozycji był bramkarz Radomiaka, który obronił sytuacje sam na sam z Gołuchem. W doliczonym czasie gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Grzybowski. Radomiak miał kontrole nad spotkaniem i wygrał zasłużenie 1:0. Należy dodać, że na meczu pojawili się kibice gości, było ich ok. 60 osób.

Skład: Adamek, Kucharski, Zimoń, Grzywiński, Grzybowski, Buchowicz, Rutkowski, Płuciennik, Paprocki, Gołuch, Leandro

Zmiany: Kucharski - Pabiańczyk 46', Gołuch - Nowak 65', Płuciennik - Wolski 72', Rutkowski - Janowski 72'