Pokonanie Narwi Ostrołęka zapewniło Zawiszy utrzymanie się w III lidze grupy łódzko - mazowieckiej. Po 28 kolejkach nasz zespół zgromadził 38 punktów i zajmuje 9 miejsce z przewagą 8 punktów nad strefą spadkową. Zawisza jako beniaminek zrealizował swój cel - utrzymał się w III lidzeZawisza zagrał dobry mecz i wygrał zasłużenie, jeśli nasi zawodnicy wykorzystaliby więcej stworzonych sytuacji mogli wygrać wyżej. W pierwszej połowie Zawisza miał przewagę i stwarzał sobie okazję do strzelenia bramki. Pierwszą dogodną okazję do zdobycia bramki miał Mordzakowski, ale nie pokonał bramkarza Narwi. Kolejnej akcji nie wykorzystał Uelder, który trafił w bramkarza. Następną okazję miał Bergiel, ale też nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy. Następną akcję celnym strzałem zakończył Buchowicz i było 0:1. Po strzelonej bramce Zawisza nie stwarzał, aż tak wielu sytuacji do strzelenia bramki, ale miał przewagę. Po przerwie na boisku pojawił się wychowanek klubu Mateusz Pokorski, który wcześniej występował w drużynie Juniorów Młodszych. Po pięciu minutach gry w drugiej połowie Kowalczyk miał doskonałą sytuację do zdobycia bramki, miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie trafił w bramkę. Po kolejnych pięciu minutach Kowalczyk miał identyczną okazję do zdobycia bramki, tym razem też nie trafił w bramkę. Było to bardzo dobre spotkanie całej drużyny, dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerowi za utrzymanie

W kolejnym meczu Zawisza podejmować będzie MKS Kutno 26 maja o godzinie 17:00, który zajmuje 2 miejsce w tabeli.

Skład: Adamek, Antosik, Janowski, Grzywiński, Grzybowski, Paprocki, Buchowicz, Mordzakowski, Uelder, Bergiel, Kowalczyk

Zmiany: Bergiel - Pokorski 46', Kowalczyk - Płuciennik 60', Paprocki - Zimoń 83', Uelder - Synoradzki 90'