Zawisza przegrał mecz z Ursusem Warszawa 3:4 mimo tego, że do przerwy prowadził 3:1 i wszystko wskazywało na to, że nasz zespół pokona Ursus i zainkasuje komplet punktów. Niestety goście strzelili po przerwie 3 bramki i wygrali 3:4. Mecz zaczął się dla naszego zespołu dobrze, już w 6 minucie bramkę strzelił Wojtczak, a w 11 minucie na2:0 podwyższył Szynka. Goście strzelili bramkę kontaktową w 28 minucie, ale Zawisza odpowiedział na bramkę gości już po 2 minutach. Bramkę z rzutu wolnego strzeliłRóżycki. W 38 minucie boisko musiał opuścić Adamek z powodu kontuzji. Zastąpił go Pająk. Po przerwie goście strzelili bramkę na 3:2 w 53 minucie za sprawą Ćwika. Bramka na 3:3 wpadła z rzutu karnego po strzale Łowickiego. Rozstrzygającą bramkę dla Ursusa strzelił Bulik w 74 minucie.

W kolejnym meczu nasz zespół zmierzy się z Legionovią Legionowo 2 września o godzinie 14:00 w Legionowie.

Skład: Adamek, Tonn, Różycki, Janowski, Kaczmarek, Wojtczak, Rutkowski, Nowaczyk, Krzemiński, Bronka, Szynka.

Zmiany: Pająk - Adamek 38', Gołuch - Wojtczak 72', Rechciński - Szynka 80'