Żeński zespół Zawiszy Fiero odnosi swoje trzecie zwycięstwo w sezonie. Nasze Panie pewnie pokonują Kolejarz Łódź 4:0.

Tradycyjnie relacja z meczu z profilu zespołu na FB.

Gra z FARE network zdecydowanie nas uskrzydla!
Mecz z Kolejarzem Łódź zaczęłyśmy od wspólnej, pamiątkowej fotki. Potem była już zacięta gra, a prowadzenie dała nam bramka Joanny Stachurskiej. Świetny występ w defensywie zaliczyła Karolina Maćkiewicz. Mimo wielu okazji do podwyższenia wyniku więcej bramek nie padło, głównie dzięki znakomitej dyspozycji bramkarki Kolejarza, Magdy Burskiej. W drugiej połowie rezultat podwyższyły kolejno Paulina Forysińska, Martyna Robaszkiewicz i jak zwykle w ostatniej minucie Mariola Kopytowska. Co ciekawe, wszystkie strzelczynie bramek dla Zawiszy są wychowankami łódzkiego Kolejarza, który przez lata był jedynym kobiecym klubem w Łodzi i okolicy.
Po meczu do wspólnej fotki zaprosiłyśmy też juniorki z UKS SMS Łódź - fajnie, że tyle jest młodych, zdolnych piłkarek

Kolejarz Łódź – Zawisza Fiero Rzgów 0:4 (0:1)

Bramki: Joanna Stachurska 12’, Paulina Forysińska 68’, Martyna Robaszkiewicz 72’, Mariola Kopytowska 80’

Skład: Małgorzata Gadomska – Paulina Forysińska, Karolina Maćkiewicz, Patrycja Drożdżewicz, Dominika Dybała, Małgorzata Jędrzejka, Mariola Kopytowska, Martyna Robaszkiewicz, Ewa Szmitka, Joanna Stachurska, Ewa Tyll

Rezerwowe: Justyna Ciołek, Wioletta Gawrońska, Martyna Nowakowska

Trener: Marcin Sikorski