Choć sezon dobiegł końca to jednak zespół Młodzików dalej pokazuje swoje niemałe możliwości. Tym razem zwyciężamy w turnieju w Pabianicach!!!

W minioną niedzielę w Pabianicach na obiekcie Włókniarza odbył się II Turniej piłkarski o Puchar Prezesa dla rocznika 2006. W zawodach wzięło łącznie udział 8 zespołów, a były wśród nich: Włókniarz I Pabianice, Włókniarz II Pabianice, LZS I Justynów, LZS II Justynów, Boruta Zgierz, Pogoń Zduńska Wola, Jutrzenka Bychlew oraz oczywiście nasza drużyna Młodzików, prowadzona przez Marcina Sikorskiego. Po zestawieniu drużyn widać, że rozgrywki do najłatwiejszych nie mogły należeć. O zwycięstwie zadecydować miały pojedynki każdym z każdym i największa liczba zdobytych punktów.

Nieskromnie i chyba też nie na wyrost, znając możliwości naszej drużyny, na pewno liczyliśmy na udany występ. I oczywiście nasi młodzi zawodnicy bardzo mocno postarali się o dobry niedzielny humor dla wszystkich ich kibiców.

Turniej rozpoczęliśmy bardzo spokojnie i ostrożnie od bezbramkowego remisu z pierwszym zespołem gospodarzy. Potem nasza drużyna mocno podkręciła tempo i kroczyła już tylko od zwycięstwa do zwycięstwa, zwyciężając ostatecznie w całych rozgrywkach. Co więcej najlepszym strzelcem został Adrian Gierach z 9 trafieniami!!

Tak prezentują się osiągnięte wyniki:

Zawisza Rzgów - Włókniarz I Pabianice 0:0

Zawisza Rzgów - LZS Justynów 4:0

Zawisza Rzgów - Włókniarz II Pabianice 7:0

Zawisza Rzgów - Boruta Zgierz 1:0

Zawisza Rzgów - Pogoń Zduńska Wola 1:0

Zawisza Rzgów - LZS I Justynów 6:0

Zawisza Rzgów - Jutrzenka Bychlew 6:0

BRAWO ZAWISZA!!!