Zespół orlików kontynuuję zwycięską passę. Tym razem pokonaliśmy LZS Justynów 8:1 i na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu pewnie zasiadamy w fotelu lidera.

Bramki dla Zawiszy w meczu z LZS-em Justynów zdobywali Oliwier Hilt (cztery), Wiktor Chachuła (dwie), Paweł Grudziński oraz jeden gol samobójczy. Na cztery kolejki przed końcem mamy 10 pkt przewagi nad drugą Polonią Andrzejów, która ma jeden mecz mniej rozegrany od nas, oraz 12 pkt. nad trzecią Pogonią Zduńska Wola (dwa mecze mniej od Zawiszy). Co ciekawe, właśnie te dwa zespoły to nasi najbliżsi rywale, oba spotkania rozegramy na Stadionie Miejskim im. Henryka Śmiechowicza. Pierwsze z nich, z graczami ze Zduńskiej Woli, już dzisiaj (29 maja) o godz. 16:30. Z zawodnikami Polonii Andrzejów zagramy 4 czerwca (niedziela), o godz. 18.

Podopieczni Marcina Sikorskiego zagrali w piątkowym meczu po raz pierwszy w nowych strojach. Dziękujemy w tym miejscu firmie KIA Landcar i Panu Michałowi Krzewińskiemu za zaufanie jakim obdarzył Zawiszę oraz za dołączenie do grona firm i osób wspierających nasz Klub. Dziękujemy!

 

LZS Justynów – Zawisza Rzgów 1:8 (0:3, 0:2, 1:3)

Bramki: samobójcza 5’, Paweł Grudziński 8’, Oliwier Hilt 13’, 53’, 56’, 60’; Wiktor Chachuła 27’, 39’

Skład: Marcel Lorentowicz – Paweł Grudziński, Oliwier Hilt, Wiktor Chachuła (k), Szczepan Kuzik, Patryk Pogoda, Oskar Skrobiszewski, Mateusz Bogusz, Dominik Czyżykowski, Natalia Sikorska, Adrian Woźniak

Trener: Marcin Sikorski, Kierownik: Adrian Pogoda


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy