Zawisza II Rzgów przegrał mecz z Sokołem II Aleksandrów po jedynej bramce w meczu, która padła w 89 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnej klarownej sytuacji do zdobycia bramki przez żaden z zespołów, gra toczyła się głównie w środku pola, a zawodnicy obu drużyn próbowali kilka razy zaskoczyć strzałami z dystansu. W 40 minucie meczu na jeden z groźniejszych strzałów w pierwszej połowie zdecydował się zawodnik Sokoła, lecz w porę interweniował Zieliński.

W drugiej połowie zawodnicy mieli kilka okazji do strzelenia bramek. W 60 minucie najbliżej zdobycia bramki był zawodnik Sokoła, który trafił w poprzeczkę strzelając bezpośrednio z rzutu wolnego z okolicy 20 metrów. Najlepszą okazje do strzelenia bramki dla Zawiszy 85 minucie miał Stępniewski lecz przerzucił piłkę wysoko nad bramką. Wydawało się już, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, aż w 89 minucie drogę do bramki Zawiszy znaleźli Goście i to oni mogli cieszyć się z trzech punktów. W doliczonym czasie gry Gospodarze trafili jeszcze do siatki rywala lecz bramka nie została uznana przez sędziego. Warto dodać że skład wyjściowy Zawiszy stanowili sami młodzieżowcy, głownie z rocznika 1998, a najstarszy z zawodników Gospodarzy znajdujący się na boisku miał 21 lat.

Skład: Zieliński - Kordys, Mielczarek, Gałkiewicz, Bartłomiejczyk - Wróblewski, Kuśmirowski, Kaczmarkiewicz, Majek, Sztandor - Rechciński

Zmiany:
46' ▲ Kmieć -  Rechciński
46'  Jędrzejewski -  Kuśmirowski
46'  Stępniewski - ▼ Kaczmarkiewicz
55'  Skupień -  Majek

Następny mecz Zawisza II Rzgów rozegra 11 kwietnia o godzinie 15:00 w Wiśniowej Górze z tamtejszą Andrespolią.

1 kwietnia, 20:58