Po bardzo dobrym meczu pierwszy zespół pokonuje PTC Pabianice 5:1.

Sobotnie spotkanie zapowiadało się na jedno z najważniejszych w rundzie jesiennej. Przed sezonem głośno mówiło się o aspiracjach PTC do awansu. Potwierdzała to nie tylko świetna wiosna poprzedniej kampanii w wykonaniu pabianiczan, ale również wyniki przedsezonowych sparingów. W jednym z nich ulegliśmy "fioletowym" aż 0:6. Wprawdzie w tym pojedynku wystąpili głównie zawodnicy rezerw oraz młodzieżowcy, jednak rozmiar porażki budził respekt. Sobotni mecz miał jednak zupełnie inne oblicze. Zawisza dominował od pierwszej do ostatniej minuty, pewnie pokonując rywali 5:1. Okazałym łupem bramkowym podzielili się Piotr Grzejdziak, Patryk Olszewski (dwa trafienia) oraz Michał Abramczyk i Sylwester Pacześ. Dla obu były to debiutanckie bramki w barwach pierwszego zespołu, choć Sylwek Pacześ ma już na swoim koncie trafienia dla rezerw i drużyn młodzieżowych Zawiszy. PTC odpowiedziało bramką Piotra Szynki z rzutu karnego w ostatnich minutach meczu. Przed nami starcie, które możemy z całą pewnością uznać za hit kolejki. Lider - Zawisza - zmierzy się z wiceliderem - Andrespolią. Mecz ten będzie miał duże znaczenie w kontekście walki o awans do IV ligi. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Rzgowie, pierwszy gwizdek już w najbliższą sobotę o godz. 17.

PTC Pabianice - Zawisza Rzgów 1:5 (0:3)

Bramki: Szynka 81' - karny - Piotr Grzejdziak 20', Patryk Olszewski 29', 68'; Michał Abramczyk 32', Sylwester Pacześ 59'