Na zakończenie rundy jesiennej rezerwy tylko remisują ze Startem Brzeziny 0:0. Mecz stał na bardzo niskim poziomie, pomimo wielu wzmocnień z pierwszej drużyny. Goście przez niemal pół spotkania grali w dziewiątkę.

Do tej pory podopieczni Jerzego Rutkowskiego nie stracili punktów w meczach domowych w tej rundzie. Wszyscy liczyli, że podobnie będzie i tym razem, zwłaszcza, że w kadrze na to spotkanie znaleźli się praktycznie wszyscy rezerwowi z wczorajszego meczu pierwszego zespołu. Od samego początku gra jednak wyjątkowo nam się nie układała. Dość powiedzieć, że w pierwszy celny strzał na bramkę Startu oddaliśmy dopiero kilka minut przed przerwą. Nie było pomysłu na konstruowanie akcji, brakowało chęci i zaangażowania. Druga odsłona zaczęła się podobnie. Zwrot akcji mięliśmy w 51 min. meczu, kiedy to wychodzącego na czystą pozycję Damiana Sztandora sfaulował zawodnik gości, za co obejrzał czerwony kartonik. Decyzja ta wyjątkowo nie spodobała się kapitanowi gości, Mariuszowi Matusiakowi, który zaczął wyzywać i obrażać arbitra. Sędzia pokazał krewkiemu zawodnikowi żółtą kartkę, a po chwili bezpośrednią czerwoną, za dalsze obelgi. Zatem Start w jednej akcji stracił dwóch zawodników i do końca spotkania zmuszony był grać w dziewiątkę. Nasi zawodnicy poczuli chyba, że mecz wygra się sam, i przestali kompletnie angażować się w grę. Brzezinianie umiejętnie się bronili, i co jakiś czas wyprowadzali groźne kontry. Po strzałach z rzutów wolnych dwukrotnie przed utratą bramki ratował nas dobrze dysponowany Krystian Wawrzyński. Z drugiej strony golkiper gości był praktycznie bezrobotny, ponieważ nasi zawodnicy postanowili wejść z piłką do bramki, co skutecznie uniemożliwiał zespół rywali. Jedyny (!) groźny i celny strzał w drugiej połowie oddał Hubert Rechciński, jednak na posterunku był bramkarz przeciwników. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, z czego zadowoleni mogli być tylko przyjezdni. Jesień kończymy na 10. miejscu w tabeli, gromadząc 19 pkt.

Zawisza II Rzgów - Start Brzeziny 0:0

Skład: Wawrzyński - Madejski, Rutkowski, Skupień, Kulik - Dudka (Wróblewski 62'), Grzejdziak ż, Jóźwiak ż (Jędrzejewski 85'), Kaczmarkiewicz, Rechciński - D. Sztandor ż

Rezerwowi: Jakubiec, Grzybowski, Młoczkowski, Pietrzko, Poros