W niedziele 19 października , lider rozgrywek w klasie B1 Junior Młodszy . Podejmował drugi w tabeli GKS Ksawerów. Mecz przyciągnął na trybuny dużą rzeszę sympatyków obu klubów, którzy przez całe spotkanie dopingowali swoje zespoły.

Był to typowy mecz walki, w środku pola. Pierwsza połowa stała pod znakiem stałych fragmentów. Gospodarze  stworzyli sobie pierwszą okazję do zdobycia bramki po rzucie wolnym, strzał zdołał jednak wybronić bramkarz GKS-u. Parę min po tym zdarzeniu rzut wolny w okolicy 20 metra mieli piłkarze z Ksawerowa,ale nasz bramkarz nie miał problemów z obroną strzału. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0.

W drugiej połowie nasz zespół stwarzał sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki, ale brakło wykończenia. Goście również mieli kilka okazji, ale podobnie jak nasz zespół, nie potrafili ich wykorzystać. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, dzięki temu chłopcy zachowali fotel lidera. Warto pochwalić naszą drużynę za walkę , której nie brakowało.

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z Bzurą Ozorków, w sobotę o 11:00.

8 Kolejka - 19 październik 2014 r., godz. 11:00

Zawisza Rzgów - GKS Ksawerów 0:0

Skład : Zieliński, Bartłomiejczyk, Gałkiewicz, Kordys, Kejna, Kuśmirowski, Majek, Strycharski, Sztandor, Maślanka, Sońta