Górny rząd (od lewej):
Arkadiusz Benduski, Robert Piotrowski, Marcin Olejnik, Bartosz Bronka, Nikolas Karczewski, Sylwester Pacześ, Maciej Bartłomiejczyk
Środkowy rząd (od lewej):
Rafał Kujawski, Damian Szulc, Adrian Owczarek, Andrzej Mazerant (fizjoterapeuta), Mikołaj Raźny, Jakub Peda, Dawid Rokuszewski
Dolny rząd (od lewej):
Damian Marcioch, Adrian Krzemiński, Michał Łągiewczyk, Michał Osiński (trener), Patryk Przybylski, Artur Kulik, Michał Madejski
Na zdjęciu brakuje Marcina Candera, Dariusza Dolewki, Norberta Indyki oraz Przemysława Różyckiego.
Michał Osiński Data Urodzenia 05.09.1978 Trener drużyny
|
Andrzej Mazerant Data Urodzenia 25.08.1952 Fizjoterapeuta
|
|
|
BRAMKARZE
|
Adrian Owczarek Data Urodzenia: 12.09.2000 Wychowanek
|
Mikołaj Raźny Data Urodzenia 22.12.1994 Poprzedni Klub: LZS Justynów |
Paweł Sobczak Data Urodzenia 10.09.1996 Poprzedni Klub: KS Kutno
|
|
|
BRAK ZDJĘCIA
|
OBROŃCY
|
Maciej Bartłomiejczyk Data Urodzenia 24.08.1998 Wychowanek |
Wiktor Bień Data Urodzenia 20.05.2001 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
Bartosz Bronka Data Urodzenia 10.12.1986 Poprzedni Klub: LUKS Bałucz
|
|
BRAK ZDJĘCIA
|
|
Rafał Kujawski Data Urodzenia 18.10.2000 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
Marcin Olejnik Data Urodzenia 03.01.1990 Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice
|
Robert Piotrowski Data Urodzenia: 05.06.1995 Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice
|
|
|
|
Sylwester Pacześ Data Urodzenia: 30.12.2000 Wychowanek
|
Maciej Tatarski Data Urodzenia: 18.03.2000 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
|
|
BRAK ZDJĘCIA
|
|
POMOCNICY
|
Arkadiusz Benduski Data Urodzenia: 24.08.2000 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
Marcin Cander Data Urodzenia: 25.04.1996 Poprzedni Klub: Pilica Przedbórz
|
Aleksander Cichański Data Urodzenia: 12.08.2000 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
|
|
BRAK ZDJĘCIA
|
|
Dariusz Dolewka Data Urodzenia: 10.03.1992 Poprzedni Klub: PTC Pabianice
|
Artur Kulik Data Urodzenia 20.09.1986 Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice
|
Michał Łągiewczyk Data Urodzenia 13.07.1992 Poprzedni Klub: Sokół Aleksandrów
|
|
|
|
Damian Marcioch Data Urodzenia 06.03.1996 Poprzedni Klub: Zawisza Pajęczno
|
Jakub Peda Data Urodzenia 25.09.2000 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
Dawid Rokuszewski Data Urodzenia 02.06.2000 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
|
|
|
|
|
Damian Szulc Data Urodzenia 29.03.2000 Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź
|
|
|
|
|
|
NAPASTNICY
|
Norbert Indyka Data Urodzenia 03.08.1999
|
Piotr Gołuch Data Urodzenia 26.04.1992 Poprzedni Klub: Orkan Buczek
|
Nikolas Karczewski Data Urodzenia 07.11.1998 Poprzedni Klub: AKS SMS Łódź
|
BRAK ZDJĘCIA
|
BRAK ZDJĘCIA
|
|
|
Nikodem Kasperczak Data Urodzenia 15.03.1995 Poprzedni Klub: Zawisza Bydgoszcz |
Adrian Krzemiński Data Urodzenia 07.02.1992 Poprzedni Klub: Polonia Andrzejów |
Przemysław Różycki Data Urodzenia 18.10.1994 Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice
|
BRAK ZDJĘCIA
|
|
BRAK ZDJĘCIA
|