Kolejny już rok prosimy o przekazanie 1% naliczonego podatku dla naszego Zawiszy. 

Na mocy podpisanego porozumienia w tym roku zbieramy środki pochodzące z naliczonego podatku także z Fundacją Sportowcy Dzieciom, której celem jest podobnie jak w przypadku naszego Stowarzyszenia popularyzacja sportu, kultury fizycznej i aktywności ruchowej wśród polskich dzieci oraz młodzieży.

Z ich strony możemy się także dowiedzieć, że "troska o najmłodszych oraz dbałość o ich prawidłowy rozwój fizyczny sprawia, że jako Fundacja Sportowcy Dzieciom możemy liczyć na wielostronne wsparcie firm oraz osób prywatnych. Szczególnie ważnym elementem tej pomocy jest zaangażowanie w działalność Fundacji wybitnych polskich sportowców, pełniących rolę jej Ambasadorów. Wielu z nich to mistrzowie Europy, Świata i Polski oraz zdobywcy olimpijskich medali". Wśród nich są takie osobistości jak np. Kamil Stoch, Adam Kszczot, Anita Włodarczyk, Ewa Chodakowska, Jerzy Janowicz, Kamila Lićwinko czy Paweł Zatorski. TT

Tak jak napisaliśmy na Facebooku ten 1 % każdy z nas już oddał, ale nadal możemy zdecydować komu go oddamy, czy Państwu czy też wybranej organizacji!! Dla nas są dodatkowe środki, aby jeszcze bardziej wspierać rozwój Zawiszy!

Dziękujemy za każde udzielone wsparcie!!

Razem budujmy silnego Zawiszę!!!

 


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy