Zdjęcie Lp. Imię i nazwisko Bramki
1. Nikolas Karczewski 6
2. Łukasz Modranka 4
  Arkadiusz Benduski 4
  Tomasz Włoskowicz 4
5. Rafał Kujawski 3
6. Dawid Jędrzejewski 2
7. Łukasz Garbacz 1
  Marcin Cander
1
  Kamil Poros 1
  Tomasz Brocki 1
BRAK ZDJĘCIA   Mateusz Kuśmirowski 1
  Maciej Bartłomiejczyk 1
  Michał Łągiewczyk 1
  Sylwester Pacześ 1
  Michał Madejski 1
  Damian Stępniewski 1
  Konrad Stępniewski 1

 

Zdjęcie Lp. Imię i nazwisko Bramki
1. Łukasz Modranka 6
2. Konrad Kmieć 3
BRAK ZDJĘCIA   Adam Wróblewski 3
4. Łukasz Wiśniewski 2
  Marcin Kaczmarkiewicz 2
BRAK ZDJĘCIA   Bartosz Socha 2
BRAK ZDJĘCIA   Kacper Podedworny 2
  Sylwester Pacześ 2
9. Dominik Gałkiewicz
1
BRAK ZDJĘCIA   Krystian Sońta 1
  Bartosz Krogulec
1
  Eryk Kosmowski 1
  Mateusz Klimek 1
BRAK ZDJĘCIA   David Aiteka-Odus 1
BRAK ZDJĘCIA   Tomasz Niżnikowski 1
  Patryk Olszewski 1
BRAK ZDJĘCIA   Nikolas Karczewski 1
BRAK ZDJĘCIA   Mateusz Gałek 1

 Górny rząd (od lewej):

Konrad Pajor, Tomasz Brocki, Mariusz Polakowski, Damian Agatka, Przemysław Koszowski, Łukasz Garbacz

Środkowy rząd (od lewej):

Damian Kołaciński, Bartłomiej Janasiak, Marcin Rutkowski (trener), Michał Gałek, Jerzy Rutkowski (trener), Damian Pietrzko, Tomasz Włoskowicz

Dolny rząd (od lewej):

Dawid Jędrzejewski, Petro Chopyk, Bartosz Tyl, Kamil Poros, Jakub Matecki

 

 

Jerzy Rutkowski
Trener drużyny

Krzysztof Miśkiewicz
Kierownik drużyny

BRAK ZDJĘCIA


BRAMKARZE

 

Michał Gałek
Data Urodzenia: 22.11.1999
Poprzedni Klub: Orzeł Łódź

Damian Król
Data Urodzenia: 16.12.1995
Wychowanek

BRAK ZDJĘCIA


OBROŃCY

Damian Agatka
Data Urodzenia: 20.09.2002
Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice

Bartłomiej Janasiak
Data Urodzenia: 19.07.1990
Poprzedni Klub: Orzeł Piątkowisko

Damian Kołaciński
Data Urodzenia: 03.12.1999
Poprzedni Klub: Orzeł Łódź


Jakub Matecki
Data Urodzenia: 21.05.1999
Poprzedni Klub: Włókniarz Konstantynów Łódzki

Sylwester Pacześ
Data Urodzenia: 30.12.2000
Wychowanek

Damian Pietrzko 
Data Urodzenia: 16.03.1987
Wychowanek


 

Kamil Poros 
Data Urodzenia 27.12.1989
Wychowanek

 

 

 


POMOCNICY

Łukasz Garbacz
Data Urodzenia: 05.06.2000
Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata

Dawid Jędrzejewski
Data Urodzenia: 14.09.1995
Poprzedni Klub: RKS Łódź

Przemysław Koszowski
Data Urodzenia: 21.10.1999
Wychowanek


Mateusz Kuśmirowski
Data Urodzenia: 16.02.1998
Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice

Damian Stępniewski
Data Urodzenia: 16.04.1999
Wychowanek

 Konrad Stępniewski
Data Urodzenia: 29.04.1993
Poprzedni Klub: Husaria Gealan Rzgów
Wychowanek

BRAK ZDJĘCIA

 


 Bartosz Tyl
Data Urodzenia: 08.05.1999

Poprzedni Klub: Łodzianka Łódź

Adam Wróblewski
Data Urodzenia: 31.01.1994

Poprzedni Klub: Husaria Gealan Rzgów

 

BRAK ZDJĘCIA

 


NAPASTNICY

Mateusz Gałek
Data Urodzenia: 22.11.1999
Poprzedni Klub: Orzeł Łódź

Łukasz Modranka
Data Urodzenia 20.07.2000
Wychowanek

Tomasz Włoskowicz
Data Urodzenia: 11.10.1999
Poprzedni Klub: Włókniarz Konstantynów Łódzki

 
BRAK ZDJĘCIA


 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

1.Marcin Rutkowski

SEZON 2016/17

RUNDA WIOSENNA

 

Jerzy Rutkowski
Trener drużyny

Marcin Rutkowski
Trener drużyny

Krzysztof Miśkiewicz
Kierownik drużyny

BRAK ZDJĘCIA

BRAK ZDJĘCIA


BRAMKARZE

Michał Gałek
Data Urodzenia: 22.11.1999
Poprzedni Klub: Orzeł Łódź

Jonathan Lilly (USA)
Data Urodzenia: 20.12.1984
Poprzedni Klub: brak danych

Adrian Owczarek 
Data Urodzenia: 12.09.2000
Wychowanek

 BRAK ZDJĘCIA

 BRAK ZDJĘCIA


OBROŃCY

Dominik Gałkiewicz
Data Urodzenia: 23.08.1998
Wychowanek
Damian Kołaciński
Data Urodzenia: 03.12.1999

Poprzedni Klub: Orzeł Łódź

Sławomir Lukanović
Data Urodzenia: 15.01.1993
Poprzedni Klub: CHKS Łódź

 

BRAK ZDJĘCIA

BRAK ZDJĘCIA


Damian Pietrzko 
Data Urodzenia: 16.03.1987
Wychowanek

Robert Piotrowski
Data Urodzenia: 05.06.1995
Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice

Kamil Poros 
Data Urodzenia 27.12.1989
Wychowanek

 BRAK ZDJĘCIA


Marcin Rutkowski
Data Urodzenia: 10.03.1987

Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice

Tomasz Salski
Data Urodzenia 12.08.1975
Wychowanek

 

 


POMOCNICY

Bartłomiej Janasiak
Data Urodzenia: 19.07.1990

Poprzedni Klub: Orzeł Piątkowisko

Dawid Jędrzejewski
Data Urodzenia: 14.09.1995
Poprzedni Klub: RKS Łódź

Przemysław Koszowski
Data Urodzenia: 21.10.1999
Wychowanek

 BRAK ZDJĘCIA


Mateusz Kuśmirowski
Data Urodzenia: 16.02.1998
Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice

Marcin Majewski
Data Urodzenia: 22.03.1975
Poprzedni Klub: Termy Uniejów

Sylwester Pacześ
Data Urodzenia: 30.12.2000
Wychowanek

BRAK ZDJĘCIA


 

Jan Rychta
Data Urodzenia: 24.05.1997
Poprzedni Klub: Sokół Szamocin

 
   

BRAK ZDJĘCIA

 

NAPASTNICY

Mateusz Gałek
Data Urodzenia: 22.11.1999
Poprzedni Klub: Orzeł Łódź

Konrad Kmieć
Data Urodzenia: 15.10.2001
Wychowanek

Patryk Kmieć
Data Urodzenia 21.07.1998
Poprzedni Klub: UKS SMS Łódź
Wychowanek

 BRAK ZDJĘCIA


 

Jarosław Soszyński
Data Urodzenia: 07.03.1976
Poprzedni Klub: LZS Justynów

 
 

 

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

1.Marcin Rutkowski