W meczu 24 kolejki Klasy okręgowej remisujemy z Termami Uniejów 1:1. Bramkę na samym początku meczu zdobył Kacper Podedworny.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy poświęconej pamięci zmarłego Mirosława Świerczyńskiego. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy ruszyli mocno do przodu, co bardzo szybko przełożyło się na zdobycz bramkową. Obrońcy Term wymieniali między sobą piłkę na swojej połowie, na pressing zdecydował się Kacper Podedworny, czym zaskoczył rywali i przejął futbolówkę. Przeciwnicy ratowali się faulem. Do rzutu wolnego z dosyć sporej odległości podszedł sam poszkodowany. Oddał mocne uderzenie na bramkę gości, spóźniony i zaskoczony golkiper uniejowian nie zdążył z interwencją i Zawisza wyszedł na prowadzenie. Kilka minut później trafiliśmy po raz drugi do siatki, jednak arbiter dopatrzył się spalonego, i gol Marcina Kaczmarkiewicza nie został uznany.  W kolejnej akcji ponownie uderzał Kaczmarkiewicz, tym razem jednak dobrze interweniował bramkarz Term. Przez zdecydowaną większość pierwszej połowy nasz zespół prowadził grę i miał przewagę. Niestety, w 35 min. jedna z nielicznych akcji gości w tej odsłonie kończy się bramką. Prostopadłe zagranie w boczną strefę boiska, złe ustawienie obrony, która liczyła na pokazanie spalonego, wrzutka, następnie zgranie głową skrzydłowego rywali do napastnika, który przyjął piłkę w polu karnym i mocnym uderzeniem pokonał Mikołaja Raźnego. Do przerwy wynik 1:1. Po wznowieniu gry przewagę mieli przyjezdni, jednak nie stwarzali wielkiego zagrożenia pod naszą bramką. Najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie zawodnicy Term mieli po dośrodkowaniu i strzale głową, jednak pewnie w bramce interweniował Raźny. Z naszej strony bardzo dobrym strzałem z okolic 20 metra popisał się wprowadzony w drugiej połowie Jan Rychta, jednak piłkę na rzut rożny zbił golkiper przeciwników. Spotkanie zakończyło się serią rzutów rożnych graczy z Uniejowa, z których nie było jednak większego zagrożenia. Remis pozostawił jednak spory niedosyt w naszych szeregach, liczyliśmy bowiem na zwycięstwo w tym bardzo ważnym pojedynku. Przed nami kolejny arcyważny mecz, w sobotę gramy w Brzezinach z tamtejszym Startem. Początek spotkania o godz. 16.

Zawisza II Rzgów - Termy Uniejów 1:1 (1:1)

Bramki: Kacper Podedworny 5' - Sobolewski 35'

Skład: Raźny - Janasiak, Piotrowski, Kuśmirowski, Poros - Kaczmarkiewicz (Modranka 46'), Wróblewski, Jędrzejewski, Krogulec (Rychta 62'), Podedworny (Waranecki 46') - K. Kmieć (Karczewski 62')

Rezerwowi: Pietrzko, Pacześ, P. Koszowski