Druga drużyna Zawiszy kolejny raz była o włos od zdobycia punktów, tym razem na własnym boisku Zawisza II przegrał 4:3 z Orłem Parzęczew. Na początku meczu groźniejsi byli gospodarze, którzy częściej utrzymywali się z piłką na połowie przeciwnika. W 28 minucie otwierającą bramkę dla Zawiszy strzelił Bartłomiej Sztandor, a 12 minut później dobry rajd zaliczył Patryk Różalski, który położył bramkarza i z ostrego kąta uderzył na bramkę, a z najbliższej odległości obrońca Orła wpakował piłkę do własnej bramki. Druga bramka najwyraźniej zbyt rozluźniła Gospodarzy i w ostatnie 5 minut pierwszej połowy Goście wyprowadzili 2 dobre akcje, najpierw świetną interwencją popisał się bramkarz Zawiszy Artur Jargan broniąc sytuację sam na sam z napastnikiem Parzęczewa, lecz chwilę później był bezradny po strzale zza pola karnego piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i goście zdobyli ważną bramkę do szatni. Druga połowa lepiej zaczęła się dla przyjezdnych, najpierw w 52 minucie wyrównali po rzucie karnym a 2 minuty później wyszli na prowadzenie. w 74 minucie Orzeł strzelił kolejną bramkę i było już 4:2, a nadzieję na wyrównanie dał Zawiszy Sławomir Lukanović w 86 minucie strzelając bramkę na 4:3. Mało brakowało żeby uratować ten 1 punkt w ostatniej minucie meczu sam na sam z bramkarzem Gości wyszedł Patryk Różalski lecz górą w tej akcji był bramkarz, a sędzia po chwili zakończył spotkanie.

Zawisza II Rzgów 3:4 (2:1) Orzeł Parzęczew

Skład:
Jargan - Bartłomiejczyk, Skupień, Pietrzko, Lukanović - Jędrzejewski, Majek, Wróblewski, Strzałkowski, Sztandor - Różalski

Zmiany:
37'  Górski -  Pietrzko
46'  Stępniewski -  Sztandor
58'  Kordys -  Górski
70'  Pokorski -  Majek