ŁZPN opublikował wstępny terminarz meczów III ligi kobiet w sezonie 2017/18.

Zawisza Fiero rozpocznie rozgrywki ligowe w weekend 26/27 sierpnia meczem z Różą Kutno. Spotkanie miało się pierwotnie odbyć na Stadionie Miejskim im. Henryka Śmiechowicza, jednak z powodu odbywających się wtedy Dni Rzgowa 2017 jest to niemożliwe. W grę wchodzi zatem albo przełożenie meczu na inny termin, albo zamiana gospodarza. Sprawa ta zostanie rozwiązana w najbliższym czasie.

Oprócz ligi nasze Panie czekają również zmagania w okręgowym Pucharze Polski. W pierwszej rundzie zmierzymy się z ligowym rywalem, Kotanem Ozorków. Spotkanie zostało zaplanowane na 23 sierpnia (środa) na godz. 17, jednakże również i ten pojedynek będzie przełożony (lub nastąpi zmiana gospodarza), ponieważ na ten sam dzień zaplanowano drugą kolejkę klasy okręgowej seniorów, w której w Rzgowie będziemy podejmować LKS Rosanów.

Ogółem III liga kobiet inauguruje sezon, tak jak wspominaliśmy wyżej, w weekend 26/27 sierpnia, a ostatnia kolejka rundy jesiennej zaplanowana jest na 18/19 listopada. W porównaniu do poprzedniej kampanii, liga została powiększona z 10 do 13 drużyn. Nowymi zespołami w stawce są Feniks Pro Soccer Academy Łódź, Piotrcovia Piotrków Trybunalski oraz Kaja Opoczno. Dodatkowo pojawił się również spadkowicz z II ligi mazowieckiej - Kolejarz Łódź. W związku z nieparzystą liczbą ekip, w każdej kolejce jedna z drużyn pauzuje. Zawisza Fiero ma zaplanowaną przerwę na weekend 14/15 października.

Kompletną rozpiskę spotkań można znaleźć w odpowiedniej zakładce w górnym menu.


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy