Panie z Zawiszy Fiero kończą rozgrywki zwycięstwem 6:1, które daje nam awans na 6. lokatę.

Relacja z oficjalnego FB zespołu:

Radosne zakończenie sezonu! Wynikiem 6:1 zakończył się mecz z Błękitne-Dmosin.
Już od pierwszych minut Zawiszanki chciały udowodnić, że w tym meczu w grę wchodzi jedynie zwycięstwo, jednak po strzałach Ewa Tyll i Patrycja Drożdżewicz piłka o centymetry mijała bramkę rywalek. Wynik otworzyła w 20 minucie Ewa Szmitka, potem kolejne bramki dołożyły Ewa Tyll i Martyna Robaszkiewicz. Interwencja obrończyni Błękitnych przyniosła bramkę samobójczą.

Doskonałe nastroje i rozluźnienie rzgowianek wykorzystały tuz po przerwie zawodniczki Błękitnych strzelając kontaktową bramkę. To podziałało na Zawiszanki jak zimny prysznic i od tego momentu praktycznie nie schodziły z połowy rywalek. Swoje szanse na strzelenie bramki wykorzystała dwukrotnie Mariola Kopytowska.
Zwycięstwo w tym meczu dedykujemy Marcie Włóce, która obchodziła urodziny i jej córeczce Basi :) Włóczka - zdrówka, radości i jak najszybszego powrotu do gry życzymy :) Bardzo dziękujemy licznie zgromadzonym Kibicom - jesteście naszym największym Motywatorem :)

Zawisza Fiero Rzgów - Błękitni Dmosin 6:1 (4:0)

Bramki dla Zawiszy: Ewa Szmitka 20', Ewa Tyll 23', samobójcza 26', Martyna Robaszkiewicz 29', Mariola Kopytowska 58', 66'

Skład: Małgorzata Gadomska - Anna Pik, Julia Tomes, Ilona Kapusta, Ewa Szmitka (Martyna Nowakowska 60'), Patrycja Drożdżewicz ż (Monika Kupis 75'), Roksana Oraczewska, Dominika Dybała, Martyna Robaszkiewicz, Ewa Tyll, Mariola Kopytowska

Sztab: Trener Marcin Sikorski, Fizjoterapeuta Sandra Słowińska