Znamy już terminarz nowego sezonu 2019/2020 dla Klasy okręgowej. Pierwszy mecz rozegramy w Brzezinach w weekend 17/18.08!

W gronie szesnastu zespołów znalazło się miejsce dla 3 beniaminków KS-u II Kutno, GLKS-u Dłutów i KKS-u Koluszki. Stawkę uzupełniają drużyny, z którymi walczyliśmy już w poprzednim sezonie tj. Orzeł Parzęczew, Sokół II Aleksandrów, Stal Głowno, Włókniarz Pabianice, PTC Pabianice, GKS Ksawerów, Start Brzeziny, Widzew II Łódź, LKS Rosanów, GLKS Sarnów/Dalików, Termy Uniejów i UKS SMS Łódź.

W pierwszym pojedynku czeka nas wyjazdowe spotkanie w Brzezinach z tamtejszym Startem. Co prawda w drugiej kolejce wyznaczono nam domowe spotkanie z rezerwami Sokoła Aleksandrów, ale z racji odbywających się na naszym stadionie Dni Rzgowa, zapewne jak to było w poprzednich latach rozegramy je na wyjeździe. Czekają nas zatem trzy wyjazdy pod rząd. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy mecz przed własną publicznością rozegramy w weekend 7-8 września, a naszym rywalem będzie PTC Pabianice. Ostatnie spotkanie rundy jesiennej rozegramy 16 listopada u siebie z KKS-em Koluszki. Jeden mecz wypadnie w środku tygodnia, w środę 11 września, kiedy to także na własnym boisku podejmiemy UKS SMS Łódź. Mecz z rezerwami Widzewa zaplanowano w XIV kolejce na dzień 10 listopada. Mecz ten rozegrany zostanie w Łodzi, najprawdopodobniej o godzinie 11.00.

W kim upatrywać najgroźniejszego rywala? Zapewne w drużynie rezerw Widzewa, która jak zawsze wzmacniana będzie zawodnikami pierwszego zespołu. Na pewno jak zawsze groźna będzie Stal Głowno, przekonamy się też czy formę z wiosny utrzyma LKS Rosanów. Być może także większą rolę odegra któryś z beniaminków? Liga rusza już za miesiąc, zatem nic nam nie pozostało jak tylko czekać na pierwszy jesienny gwizdek. 

Już wkrótce na naszej stronie pełen terminarz gier!


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy