Rozpoczął się już okres przygotowawczy do nowego IV-ligowego sezonu 2016/2017. Za nami dwa pierwsze treningi.

Na poniedziałek 11 lipca trener Michał Osiński zaplanował wznowienie treningów przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem 2016/2017. W pierwszych dwóch treningach w zajęciach uczestniczyła prawie 20 osobowa grupa zawodników. W tej grupie było kilku zawodników testowanych, którzy stanęli przed okazją zaprezentowania swoich umiejętności. O ich dalszej przydatności zadecyduje trener Osiński. Nie wszyscy nasi "starzy" zawodnicy, z różnych powodów, dotarli na pierwsze zajęcia, jednak w przyszłym tygodniu w treningu powinni uczestniczyć już wszyscy. 

Kolejne zajęcia wyznaczono na czwartek, na nich także spodziewamy się nowych, testowanych zawodników. Być może znajdzie się wśród nich perełka, którą będziemy oklaskiwali w nowym sezonie. Czas pokaże. Na tę chwilę za wcześnie także jeszcze aby pisać o personaliach nowych zawodników czy też o ubytkach w drużynie, najbliższe tygodnie wykrystalizują kadrę na najbliższy sezon, a o końcowym jej wyglądzie na pewno poinformujemy.

Pierwsze spotkanie sparingowe zostało wyznaczone na najbliższy weekend. Pierwotnie naszym przeciwnikiem miała być drużyna Włókniarza Zelów. Jednakże z nieznanych przyczyn przeciwnicy odwołali swoją gotowość, obecnie trwają ustalenia nad wypełnieniem tej luki.