Spotkanie 14. kolejki IV ligi łódzkiej kończy się naszą porażką 3:4 (1:1) z drużyną Zjednoczonych Bełchatów, pomimo tego, że do 83 min. prowadziliśmy 3:1. Rezerwy przegrywają w Kutnie 0:4 (0:2).

Zjednoczeni Bełchatów zwycięską bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu. Gole dla Zawiszy zdobyli Dariusz Dolewka, Łukasz Wiśniewski z rzutu karnego i Jakub Perek.

Zajmujący trzecie miejsce w tabeli goście szybko wyszli na prowadzenie. W 5 min. w polu karnym piłkę przyjął Kamil Kowalczyk i będąc tyłem uderzył z woleja, trafiając w samo okienko bramki Krystiana Wawrzyńskiego. Po zdobyciu gola przeciwnicy nadal byli zespołem dominującym. Nasze nieliczne ataki były umiejętnie przerywane przez środkowych obrońców Zjednoczonych. Przełamanie przyszło w 30 min., kiedy to piłkę w środku pola otrzymał najlepszy w naszym zespole Dariusz Dolewka. Przebiegł z futbolówką kilka metrów i zdecydował się na precyzyjny strzał z dystansu, który trafił do siatki rywali. Od tego momentu Zawisza przejął inicjatywę. Do końca pierwszej odsłony mieliśmy kilka niezłych okazji na zdobycie drugiej bramki, jednak wynik do przerwy nie uległ zmianie. Druga połowa zaczęła się dla odmiany od naszego mocnego uderzenia. W 51 min. sędzia odgwizdał rzut karny po faulu na Łukaszu Wiśniewskim. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie. Dziewięc minut później na 3:1 podwyższył głową Kuba Perek, który wyskoczył najwyżej do piłki zagranej przez Patryka Olszewskiego. Po kilku minutach bełchatowianie otrząsneli się z szoku i zaczęli zaciekle atakować. Ich próby były jednak nieskuteczne, a co jakiś czas udawało nam się wyprowadzać groźne kontry. Wydawało się, że sięgniemy po trzy punkty. Jednak kolejny raz w tej rundzie gramy fatalnie w ostatnich 10 min. spotkania. W 83 min. przeciwnicy zdobyli kontaktową bramkę, a chwilę później wyrównali stan gry. Gdy wydawało się, że gorzej już być nie może, ostatnia akcja meczu w doliczonym czasie gry przyniosła zwycięskie trafienie dla gości, i to oni wywożą ze Rzgowa trzy punkty.

Zawisza Rzgów - Zjednoczeni Bełchatów 3:4 (1:1)

Bramki: Dariusz Dolewka 30', Łukasz Wiśniewski 51' - karny, Jakub Perek 60' – Kowalczyk 5', 83'; Turniak 86', Gołuch 90+4'

Skład: Wawrzyński - Piotrowski, Grzejdziak, Rechciński, Klimek - Olszewski, Dolewka, Dudka, B. Sztandor - Perek (Kulik 78'), Wiśniewski (D. Sztandor 75')

Rezerwowi: Musiakowski, Cander, Gałkiewicz, Wróblewski

KS Sand Bus Kutno - Zawisza II Rzgów 4:0 (2:0)

Bramki: Góralczyk 33', Zagajewski 45', 58'; Jakubowski 51'

Skład: Jargan - Madejski (Pietrzko 86'), Skupień, Rutkowski, Kordys - Jędrzejewski, Stępniewski (Gorzkiewicz 81'), Jóźwiak, Kaczmarkiewicz ż, Bartłomiejczyk - Sońta

Rezerwowi: Jakubiec, Kacprzyk