Pierwszy zespół Zawiszy przegrał 0:4 (0:2) z drugoligowym Widzewem w środowym meczu sparingowym. (fot. widzewiak.pl)

Zgodnie z przewidywaniami w zespole Radosława Mroczkowskiego zobaczyliśmy zawodników, którzy w tej rundzie byli do tej pory rezerwowymi, a także graczy testowanych i wyróżniających się piłkarzy rezerw. W pierwszej połowie między słupkami gospodarzy stał nasz były zawodnik, Maciej Humerski. Na boisku pojawili się również m.in. Marcin Kozłowski, Bartłomiej Niedziela, Daniel Mąka czy też Michał Miller. Po obu połowach łodzianie strzelili po dwa gole, nasz zespół miał swoje szanse jednak nie udało się ich wykorzystać.

Rezerwy miały zmierzyć się z Borutą Zgierz, jednak ostatecznie rywal... nie dotarł na obiekty CHKS-u. Trener Michał Wyszkowski zarządził zatem grę wewnętrzną. Kolejnym sparingpartnerem drugiego zespołu będzie Kolejarz Łódź, szczegóły są jeszcze w trakcie ustalania.