W miniony weekend pierwszy i drugi zespół rozegrały swoje kolejne mecze kontrolne przed nadchodzącą rundą wiosenną.

Podobnie jak ostatnio, i tym razem notujemy zwycięstwo i remis. Jako pierwsi na boisku w Uniejowie zameldowali się podopieczni Michała Osińskiego, gdzie zmierzyli się z miejscowymi Termami. Nasz ligowy rywal musiał uznać wyższość Zawiszy, po trafieniu Bartka Bronki zwyciężyliśmy 1:0. Jakość gry rzgowian nie była może najwyższa, jednak szczyt formy ma przyjść za dwa tygodnie. Szkoleniowiec w dalszym ciągu nie może skorzystać ze wszystkich zawodników, część nadal leczy urazy, inni nie mogli wystąpić z powodu spraw osobistych. Napływają jednak do nas coraz lepsze wieści, część kontuzjowanych graczy ma wrócić do treningów w tym tygodniu. W przyszły weekend czeka nas ostatni sparing przed ligową inauguracją z GKS-em Bedlno. Na chwilę obecną dopinane są szczegóły dotyczące spotkania.

 

Termy Uniejów - Zawisza Rzgów 0:1

Bramka: Bartosz Bronka

 

Drugi zespół zmierzył się na wyjeździe z Włókniarzem Konstantynów Łódzki, grającym w łódzkiej klasie okręgowej. Rywale po jesieni zajmują ostatnią lokatę w tabeli, z zaledwie ośmioma punktami na koncie, jednak w przerwie zimowej dokonali kilku wzmocnień i zapowiadają walkę o utrzymanie ligowego bytu. Na boisku w sobotę było widać różnicę pomiędzy obiema drużynami, jednak nasz zespół miał również swoje szanse na zdobycie gola. Podobnie jak w przypadku pierwszego zespołu, trener Jerzy Rutkowski ciągle nie może skorzystać ze wszystkich zawodników, których zatrzymują sprawy osobiste i urazy. Ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej czeka nas w najbliższą niedzielę. O godz. 15 zagramy w Aleksandrowie Łódzkim z Kotanem Ozorków (łodzka klasa A, gr. III)

 

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zawisza II Rzgów 4:0 (3:0)

Skład: Michał Gałek - Matecki, Pietrzko, Kołaciński, Garbacz - Kuśmirowski, Wróblewski, Pacześ, Tyl - Modranka, Włoskowicz

Grali również: P. Koszowski, D. Stępniewski, Agatka