Na stronie zostały dodane terminarze drużyn młodzieżowych oraz zespołu żeńskiego Zawiszy.

Drużyna Zawiszy Fiero ligową inaugurację ma już za sobą. Niestety, podopieczne Stanisława Czapnika nie sprostały wiceliderowi z Opoczna i przegrały 1:4. Więcej o tym spotkaniu już wkrótce.

Kolejny mecz Panie rozegrają już po świętach. 8 kwietnia (niedziela) o godz. 11 będziemy podejmować na własnym boisku ekipę Kolejarza Łódź. Ogółem w obecnej rundzie będzie mnóstwo okazji do oglądania dziewczyn w akcji na własnym boisku. Z dziesięciu ligowych kolejek aż siedem razy drużyna Zawiszy Fiero zagra na Stadionie Miejskim im. Henryka Śmiechowicza. Koniec rozgrywek zaplanowano na 10 czerwca (niedziela), kiedy to o godz. 12 rzgowianki zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi Dmosin.

Kilka zmian nastąpiło w lidze C2 Trampkarz gr. I. Z rozgrywek wycofał się zespół KKS-u Koluszki, a w nowym terminarzu nie została uwzględniona drużyna Sportu II Perfect Łódź. Na chwilę obecną nie wiemy, czy to błąd przy tworzeniu terminarza, czy tej ekipy również zabraknie wiosną. Obie informację są bardzo złe dla podopiecznych Marcina Rutkowskiego, gdyż jesienią zwyciężyliśmy z obiema z tych ekip. Ich wycofanie spowoduje anulowanie wyników, a nam zostanie zabranych aż sześć oczek. Spowoduje to spadek o jedno miejsce w tabeli, za plecy Maliny Piątek. Ogółem wiosną trampkarzy czeka tylko osiem spotkań. Rozgrywki wznowimy domowym pojedynkiem z GKS-em Bedlno (8 kwietnia, niedziela, godz. 15). Na własnym boisku zagramy czterokrotnie, każde ze starć zaplanowano na stałą porę - niedziela o godz. 15. Sezon zakończymy na Stadionie Miejskim w Rzgowie 3 czerwca konfrontacją z Metalowcem Łódź.

Podopieczni Marcina Sikorskiego (rocznik 2006/07) wiosnę rozpoczną od dwóch wyjazdów. Pierwszy z nich zaplanowano na 7 kwietnia (sobota). Tego dnia zagramy z Kolejarzem Łódź. W rundzie rewanżowej czeka nas dziewięć występów, pięć z nich to mecze na boiskach rywali, a cztery zostaną rozegrane w Rzgowie. Koniec sezonu zaplanowano na 3 czerwca, o godz. 18 na Stadionie Miejskim im. Henryka Śmiechowicza zmierzymy się z Jutrzenką Bychlew.

Największe zmiany czeka zespół Zbigniewa Wyciszkiewicza (rocznik 2008). ŁZPN postanowił zupełnie przeorganizować dotychczasowy podział na grupy, w związku z czym wiosenne rozgrywki startują od zera. W lidze zmierzymy się z Łódzką Akademią Futbolu III, LKS-em Różyca, Widokiem II Skierniewice, Startem Brzeziny, MKS-em 2000 Tuszyn, Borutą III Zgierz oraz KS-em Kutno. Czeka nas aż 14 kolejek, gdyż rozgrywki odbędą się na zasadzie meczu i rewanżu. Początek zmagań już w najbliższy piątek. 30 marca o godz. 12 zagramy na własnym boisku z LKS-em Różyca. Ostatni mecz sezonu zaplanowano na 23 czerwca (sobota) na godz. 11. Wtedy to zmierzymy się z KS-em Kutno.

Na chwilę obecną nie mamy jeszcze wstępnego harmonogramu turniejów dla zawodników z grup F1 i F2 Żak, gdy tylko pojawi się taka informacja podamy ją niezwłocznie.

 


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy