Po krótkiej przerwie ponownie w turniejach halowych zaprezentują się podopieczni trenera Marcina Sikorskiego z rocznika 2006/07.

Będzie to bardzo intensywny weekend dla naszej drużyny. W sobotę wezmą oni udział w turnieju Diament Cup 2017, który zorganizowany będzie przez SPN Diament Zduńska Wola. W gronie naszych rywali znalazły się następujące zespoły SPN Diament, Pogoń Zduńska Wola, dwie drużyny Sokoła Aleksandrów, PTC Pabianice, Jutrzenka Bychlew, NER Poddębice, Warta Sieradz oraz WKS Wieluń.

Nasza drużyna trafiła do grupy B, w której przyjdzie nam zmierzyć się Pogonią Zduńska Wola, Sokołem II Aleksandrów, Wartą Sieradz i WKS-em Wieluń. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9.00, pierwszy mecz naszych Orlików już o 9.10. Rozgrywki toczyć się będą w Zduńskiej Woli w hali przy Szkole Podstawowej nr 6, ul. Złota 67.

Natomiast w niedzielę powalczymy w turnieju Pogoń Cup 2017 o Puchar Wójta Gminy Godzianów. W gronie 8 drużyn biorących udział w rozgrywkach oprócz naszej drużyny znalazły się zespoły Pogoni Bełchów, Pogoni Godzianów, Jutrzenki Drzewce I i II, SP Godzianów, Metalowca Łódź i Relaxu Radziwiłłów.

W tym turnieju zrezygnowano z podziału na grupy, a mecze toczyć będą się w systemie każdy z każdym. Początek turnieju wyznaczono na godzinę 10.00, a nasze pierwsze spotkanie zaplanowano na godzinę 10.36. Miejsce rozgrywek to Hala sportowa w Godzianowie.

Trzymamy kciuki za udane wyniki naszej drużyny i zapraszamy do relacji, którą na bieżąco będziemy prezentować na naszym profilu facebookowym.

 


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy