Print
Kolejka 1 08-09-2017 18:30 UKS SMS Łódź 18 : 0 MKS 2000 Tuszyn
  10-09-2017 12:00 UKS Pabianice 5 : 1 Włókniarz Pabianice
  10-09-2017 14:00 Feniks Pro Soccer Academy Łódź 0 : 3 Pogoń Zduńska Wola
  10-09-2017 15:00 Warta Sieradz 8 : 7 Boruta Zgierz
  10-09-2017 17:30 Zawisza Rzgów 5 : 8 Jutrzenka Bychlew
  12-09-2017 17:00 SAP Andrespolia 17 : 0 MSP Andrzeja Kretka

Kolejka 2 16-09-2017 11:00 Boruta Zgierz 3 : 14 UKS SMS Łódź
  16-09-2017 11:00 Jutrzenka Bychlew 11 : 4 MSP Andrzeja Kretka
  17-09-2017 11:00 MKS 2000 Tuszyn 1 : 9 UKS Pabianice
  17-09-2017 12:00 Włókniarz Pabianice 2 : 7 SAP Andrespolia
  17-09-2017 16:00 Zawisza Rzgów 3 : 5 Feniks Pro Soccer Academy Łódź
  18-09-2017 17:00 Pogoń Zduńska Wola 5 : 5 Warta Sieradz

Kolejka 3 23-09-2017 00:00 UKS SMS Łódź 5 : 2 Pogoń Zduńska Wola
  23-09-2017 00:00 MSP Andrzeja Kretka 1 : 9 Włókniarz Pabianice
  23-09-2017 00:00 Feniks Pro Soccer Academy Łódź 5 : 2 Jutrzenka Bychlew
  24-09-2017 13:00 Warta Sieradz 18 : 1 Zawisza Rzgów
  24-09-2017 15:00 UKS Pabianice 0 : 6 Boruta Zgierz
  27-09-2017 17:00 MKS 2000 Tuszyn 0 : 20 SAP Andrespolia

Kolejka 4 30-09-2017 00:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 10 MSP Andrzeja Kretka
  30-09-2017 00:00 Feniks Pro Soccer Academy Łódź 2 : 7 Warta Sieradz
  30-09-2017 10:00 Jutrzenka Bychlew 5 : 2 Włókniarz Pabianice
  30-09-2017 11:00 Boruta Zgierz 3 : 10 SAP Andrespolia
  30-09-2017 14:00 Pogoń Zduńska Wola 9 : 3 UKS Pabianice
  01-10-2017 11:00 Zawisza Rzgów 4 : 10 UKS SMS Łódź

Kolejka 5 03-10-2017 17:00 SAP Andrespolia 3 : 1 Pogoń Zduńska Wola
  07-10-2017 00:00 MSP Andrzeja Kretka 0 : 21 Boruta Zgierz
  07-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 8 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  07-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź 18 : 0 Feniks Pro Soccer Academy Łódź
  07-10-2017 13:00 Warta Sieradz 5 : 2 Jutrzenka Bychlew
  08-10-2017 15:00 UKS Pabianice 1 : 1 Zawisza Rzgów

Kolejka 6 14-10-2017 00:00 Feniks Pro Soccer Academy Łódź 0 : 2 UKS Pabianice
  14-10-2017 10:00 Jutrzenka Bychlew 7 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  15-10-2017 11:00 SAP Andrespolia 14 : 1 Zawisza Rzgów
  15-10-2017 14:00 Pogoń Zduńska Wola 8 : 2 MSP Andrzeja Kretka
  15-10-2017 14:00 Boruta Zgierz 7 : 3 Włókniarz Pabianice
  16-10-2017 17:30 Warta Sieradz 4 : 2 UKS SMS Łódź

Kolejka 7 17-10-2017 17:00 SAP Andrespolia 8 : 2 Feniks Pro Soccer Academy Łódź
  21-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 3 : 4 Pogoń Zduńska Wola
  21-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź 13 : 2 Jutrzenka Bychlew
  21-10-2017 10:00 MSP Andrzeja Kretka 6 : 6 Zawisza Rzgów
  22-10-2017 11:00 MKS 2000 Tuszyn 1 : 16 Boruta Zgierz
  23-10-2017 18:00 UKS Pabianice 2 : 10 Warta Sieradz

Kolejka 8 28-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź 5 : 4 UKS Pabianice
  28-10-2017 00:00 Feniks Pro Soccer Academy Łódź 8 : 4 MSP Andrzeja Kretka
  28-10-2017 10:00 Zawisza Rzgów 1 : 10 Włókniarz Pabianice
  28-10-2017 10:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 12 Boruta Zgierz
  28-10-2017 13:00 Warta Sieradz 2 : 6 SAP Andrespolia
  29-10-2017 12:00 Pogoń Zduńska Wola - : - MKS 2000 Tuszyn

Kolejka 9 04-11-2017 00:00 UKS Pabianice 8 : 3 Jutrzenka Bychlew
  04-11-2017 00:00 MSP Andrzeja Kretka 1 : 12 Warta Sieradz
  04-11-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 1 : 1 Feniks Pro Soccer Academy Łódź
  05-11-2017 11:00 Boruta Zgierz 8 : 5 Pogoń Zduńska Wola
  06-11-2017 18:30 UKS SMS Łódź 3 : 6 SAP Andrespolia
  09-11-2017 16:00 MKS 2000 Tuszyn 3 : 4 Zawisza Rzgów

Kolejka 10 11-11-2017 00:00 UKS Pabianice 1 : 14 SAP Andrespolia
  11-11-2017 00:00 Feniks Pro Soccer Academy Łódź 14 : 0 MKS 2000 Tuszyn
  11-11-2017 00:00 UKS SMS Łódź 18 : 4 MSP Andrzeja Kretka
  11-11-2017 13:00 Warta Sieradz 9 : 3 Włókniarz Pabianice
  11-11-2017 14:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 8 Pogoń Zduńska Wola
  12-11-2017 14:00 Zawisza Rzgów 3 : 15 Boruta Zgierz

Kolejka 11 18-11-2017 00:00 MKS 2000 Tuszyn - : - Warta Sieradz
  18-11-2017 00:00 SAP Andrespolia 16 : 0 Jutrzenka Bychlew
  18-11-2017 00:00 MSP Andrzeja Kretka 5 : 4 UKS Pabianice
  18-11-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 2 : 1 UKS SMS Łódź
  18-11-2017 11:00 Boruta Zgierz 6 : 1 Feniks Pro Soccer Academy Łódź
  18-11-2017 11:01 Pogoń Zduńska Wola 13 : 2 Zawisza Rzgów