W sobotę 28 marca, na własnym stadionie Zawisza podejmował drużynę Pilicy Przedbórz. Po wyrównanym meczu spotkania zakończyło się podziałem punktów.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, w 28 minucie meczu zawodnicy Przedborza przeprowadzili dobrą akcję i wyszli na prowadzenie. Zawisza się nie poddawał i jeszcze przed przerwą zdołał odrobić straty, bramkę wyrównującą zdobył Jakub Mielczarek. Wynik do przerwy 1:1.

Początek drugiej połowy to ataki gości i dobra gra obrońców Zawiszy, którzy nie dopuścili do utraty bramki. W późniejszej fazie meczu oba zespoły miały okazję do zdobycia bramki. W 82 minucie po groźnym strzale Roberta Dróżdża nasi zawodnicy mogli objąć prowadzenie lecz bramkarz Pilicy zdołał wybronić strzał. Chwilę później sytuację sam na sam miał Michał Osiński , ale nie znalazł drogi do bramki gości i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Skład : Magini- Madejski, Poros, Czernik, Górski- Jóźwiak(Skupień 89'), Marcioch(Dróżdż 62'), Wiśniewski, Mielczarek, Osiński,

Rechciński(Kaczmarkiewicz 76')

Bramki : Przedbórz 28', Mielczarek 41'

Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra na wyjeździe , przeciwnikiem będzie Widok Skierniewice 4 kwietnia o 16:00.