Drużyna rocznika 2008 zdobywa drugi punkt w rozgrywkach. Tym razem remisujemy na wyjeździe z MSP Andrzeja Kretka 6:6.

Po punkcie zdobytym w meczu z UKS Pabianice zawodnicy z grupy orlików dopisują sobie drugie oczko w ligowej tabeli. Sytuacja w sobotnim pojedynku zmieniała się jak w kalejdoskopie. Mecz zaczął się zdecydowanie lepiej dla naszego zespołu. Po 7 minutach prowadziliśmy już 2:0 po trafieniach Konrada Jędrzejczaka i Piotrka Maciejewskiego. Kolejne minuty to jednak trafienia dla gospodarzy, którzy w 24 min. prowadzili już 4:2. Udało nam się wprawdzie zdobyć bramkę kontaktową (w 30 min. zdobył ją Piotrek Vogel), jednak rywale dołożyli kolejne dwa gole i w 38 min. prowadzili już 6:3. Końcówka to jednak świetna postawa Zawiszy. Najpierw hattricka skompletował Konrad Jędrzejczak, dwukrotnie pokonując bramkarza rywali, a bramkę na wagę remisu na pięć minut przed ostatnim gwizdkiem zdobył Wojtek Sobierajski. Wielkie brawa dla orlików za świetną pogoń i doprowadzenie do wyrównania. Po dwóch remisach czekamy na premierowe zwycięstwo naszego zespołu!

MSP Andrzeja Kretka 2008 – Zawisza Rzgów 2008 6:6 (4:3)

Bramki dla Zawiszy: Konrad Jędrzejczak 5’, 45’, 46’; Piotr Maciejewski 7’, Piotr Vogel 30’, Wojciech Sobierajski 55’

Skład: Adam Kluka – Franciszek Urbaniak, Piotr Vogel, Konrad Jędrzejczak, Bartosz Wiśnik (k), Piotr Maciejewski, Wojciech Sobierajski, Wojciech Polanowski, Kacper Góralczyk, Mateusz Sarnowiak, Jakub Kowalczyk, Marcel Pawelec, Filip Kowalczyk

Trener: Robert Górski, Kierownik: Adam Jędrzejczak