Print
Kolejka 1 09-09-2017 11:00 LKS Świnice Warckie 1 : 14 Jutrzenka Bychlew
  09-09-2017 13:00 UKS SMS Łódź 7 : 0 Metalowiec Łódź
  09-09-2017 17:00 Zawisza Rzgów 6 : 1 Kolejarz Łódź
  10-09-2017 14:00 Włókniarz Pabianice 1 : 0 Łódzka Akademia Futbolu II
  10-09-2017 16:30 ŁKS II Łódź 1 : 1 Termy Ner Poddębice

Kolejka 2 16-09-2017 00:00 Metalowiec Łódź 1 : 1 ŁKS II Łódź
  16-09-2017 14:00 Jutrzenka Bychlew 3 : 1 Włókniarz Pabianice
  16-09-2017 14:00 Zawisza Rzgów 12 : 0 LKS Świnice Warckie
  17-09-2017 11:30 Łódzka Akademia Futbolu II 0 : 7 UKS SMS Łódź
  17-09-2017 13:30 Kolejarz Łódź 1 : 2 Termy Ner Poddębice

Kolejka 3 23-09-2017 00:00 UKS SMS Łódź 6 : 1 Jutrzenka Bychlew
  23-09-2017 00:00 Termy Ner Poddębice 0 : 5 Metalowiec Łódź
  23-09-2017 11:00 LKS Świnice Warckie 1 : 17 Kolejarz Łódź
  23-09-2017 12:00 Włókniarz Pabianice 1 : 4 Zawisza Rzgów
  24-09-2017 11:30 ŁKS II Łódź 0 : 1 Łódzka Akademia Futbolu II

Kolejka 4 30-09-2017 11:00 LKS Świnice Warckie 1 : 6 Włókniarz Pabianice
  30-09-2017 12:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 1 ŁKS II Łódź
  30-09-2017 13:00 Zawisza Rzgów 0 : 2 UKS SMS Łódź
  01-10-2017 11:00 Kolejarz Łódź 1 : 2 Metalowiec Łódź
  01-10-2017 16:00 Łódzka Akademia Futbolu II 1 : 4 Termy Ner Poddębice

Kolejka 5 07-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 2 : 1 Kolejarz Łódź
  07-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź 27 : 0 LKS Świnice Warckie
  07-10-2017 00:00 Termy Ner Poddębice 2 : 4 Jutrzenka Bychlew
  08-10-2017 11:00 Metalowiec Łódź 3 : 1 Łódzka Akademia Futbolu II
  08-10-2017 14:00 ŁKS II Łódź 2 : 1 Zawisza Rzgów

Kolejka 6 14-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 0 : 1 UKS SMS Łódź
  14-10-2017 10:00 LKS Świnice Warckie 1 : 7 ŁKS II Łódź
  14-10-2017 12:00 Jutrzenka Bychlew 0 : 0 Metalowiec Łódź
  15-10-2017 11:00 Kolejarz Łódź 1 : 3 Łódzka Akademia Futbolu II
  15-10-2017 14:30 Zawisza Rzgów 0 : 1 Termy Ner Poddębice

Kolejka 7 21-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź - : - Kolejarz Łódź
  21-10-2017 00:00 Termy Ner Poddębice - : - LKS Świnice Warckie
  21-10-2017 11:30 Łódzka Akademia Futbolu II - : - Jutrzenka Bychlew
  21-10-2017 13:00 Metalowiec Łódź - : - Zawisza Rzgów
  22-10-2017 11:30 ŁKS II Łódź - : - Włókniarz Pabianice

Kolejka 8 28-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź - : - ŁKS II Łódź
  28-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice - : - Termy Ner Poddębice
  28-10-2017 11:00 Zawisza Rzgów - : - Łódzka Akademia Futbolu II
  28-10-2017 11:00 LKS Świnice Warckie - : - Metalowiec Łódź
  29-10-2017 11:00 Kolejarz Łódź - : - Jutrzenka Bychlew

Kolejka 9 04-11-2017 00:00 Termy Ner Poddębice - : - UKS SMS Łódź
  04-11-2017 11:00 Metalowiec Łódź - : - Włókniarz Pabianice
  04-11-2017 11:30 Łódzka Akademia Futbolu II - : - LKS Świnice Warckie
  04-11-2017 14:00 Jutrzenka Bychlew - : - Zawisza Rzgów
  05-11-2017 11:30 ŁKS II Łódź - : - Kolejarz Łódź