Print
Kolejka 1 09-09-2017 11:00 LKS Świnice Warckie 1 : 14 Jutrzenka Bychlew
  09-09-2017 13:00 UKS SMS Łódź 7 : 0 Metalowiec Łódź
  09-09-2017 17:00 Zawisza Rzgów 6 : 1 Kolejarz Łódź
  10-09-2017 14:00 Włókniarz Pabianice 1 : 0 Łódzka Akademia Futbolu II
  10-09-2017 16:30 ŁKS II Łódź 1 : 1 Termy Ner Poddębice

Kolejka 2 16-09-2017 00:00 Metalowiec Łódź 1 : 1 ŁKS II Łódź
  16-09-2017 14:00 Jutrzenka Bychlew 3 : 1 Włókniarz Pabianice
  16-09-2017 14:00 Zawisza Rzgów 12 : 0 LKS Świnice Warckie
  17-09-2017 11:30 Łódzka Akademia Futbolu II 0 : 7 UKS SMS Łódź
  17-09-2017 13:30 Kolejarz Łódź 1 : 2 Termy Ner Poddębice

Kolejka 3 23-09-2017 00:00 UKS SMS Łódź 6 : 1 Jutrzenka Bychlew
  23-09-2017 00:00 Termy Ner Poddębice 0 : 5 Metalowiec Łódź
  23-09-2017 11:00 LKS Świnice Warckie 1 : 17 Kolejarz Łódź
  23-09-2017 12:00 Włókniarz Pabianice 1 : 4 Zawisza Rzgów
  24-09-2017 11:30 ŁKS II Łódź 3 : 0 Łódzka Akademia Futbolu II

Kolejka 4 30-09-2017 11:00 LKS Świnice Warckie 1 : 6 Włókniarz Pabianice
  30-09-2017 12:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 1 ŁKS II Łódź
  30-09-2017 13:00 Zawisza Rzgów 0 : 2 UKS SMS Łódź
  01-10-2017 11:00 Kolejarz Łódź 1 : 2 Metalowiec Łódź
  01-10-2017 16:00 Łódzka Akademia Futbolu II 1 : 4 Termy Ner Poddębice

Kolejka 5 07-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź 27 : 0 LKS Świnice Warckie
  07-10-2017 00:00 Termy Ner Poddębice 2 : 4 Jutrzenka Bychlew
  07-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 2 : 1 Kolejarz Łódź
  08-10-2017 11:00 Metalowiec Łódź 3 : 1 Łódzka Akademia Futbolu II
  08-10-2017 14:00 ŁKS II Łódź 2 : 1 Zawisza Rzgów

Kolejka 6 14-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 0 : 1 UKS SMS Łódź
  14-10-2017 10:00 LKS Świnice Warckie 1 : 7 ŁKS II Łódź
  14-10-2017 12:00 Jutrzenka Bychlew 0 : 0 Metalowiec Łódź
  15-10-2017 11:00 Kolejarz Łódź 1 : 3 Łódzka Akademia Futbolu II
  15-10-2017 14:30 Zawisza Rzgów 0 : 1 Termy Ner Poddębice

Kolejka 7 21-10-2017 00:00 Termy Ner Poddębice 3 : 2 LKS Świnice Warckie
  21-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź 8 : 0 Kolejarz Łódź
  21-10-2017 11:30 Łódzka Akademia Futbolu II 3 : 2 Jutrzenka Bychlew
  21-10-2017 13:00 Metalowiec Łódź 5 : 0 Zawisza Rzgów
  22-10-2017 11:30 ŁKS II Łódź 3 : 0 Włókniarz Pabianice

Kolejka 8 28-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 0 : 0 Termy Ner Poddębice
  28-10-2017 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 0 ŁKS II Łódź
  28-10-2017 11:00 Zawisza Rzgów 1 : 5 Łódzka Akademia Futbolu II

Kolejka 9 04-11-2017 00:00 Termy Ner Poddębice 0 : 3 UKS SMS Łódź
  04-11-2017 11:00 Metalowiec Łódź 2 : 0 Włókniarz Pabianice
  04-11-2017 11:30 Łódzka Akademia Futbolu II 5 : 1 LKS Świnice Warckie
  04-11-2017 14:01 Jutrzenka Bychlew 1 : 4 Zawisza Rzgów
  05-11-2017 11:30 ŁKS II Łódź 5 : 0 Kolejarz Łódź

Kolejka 8 12-11-2017 11:30 LKS Świnice Warckie 1 : 5 Metalowiec Łódź
  18-11-2017 12:00 Kolejarz Łódź 1 : 3 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 10 07-04-2018 10:00 Łódzka Akademia Futbolu II 5 : 1 Włókniarz Pabianice
  07-04-2018 10:00 Metalowiec Łódź 0 : 3 UKS SMS Łódź
  07-04-2018 11:00 Kolejarz Łódź 0 : 3 Zawisza Rzgów
  08-04-2018 10:00 Jutrzenka Bychlew 3 : 2 LKS Świnice Warckie
  08-04-2018 14:00 Termy Ner Poddębice 0 : 1 ŁKS II Łódź

Kolejka 11 14-04-2018 11:00 Termy Ner Poddębice 4 : 1 Kolejarz Łódź
  14-04-2018 11:00 LKS Świnice Warckie 0 : 9 Zawisza Rzgów
  15-04-2018 10:00 UKS SMS Łódź 4 : 1 Łódzka Akademia Futbolu II
  15-04-2018 15:00 Włókniarz Pabianice 0 : 3 Jutrzenka Bychlew
  15-04-2018 15:30 ŁKS II Łódź 1 : 2 Metalowiec Łódź

Kolejka 12 21-04-2018 10:00 Łódzka Akademia Futbolu II 3 : 1 ŁKS II Łódź
  21-04-2018 12:00 Metalowiec Łódź 3 : 0 Termy Ner Poddębice
  21-04-2018 14:30 Jutrzenka Bychlew 2 : 4 UKS SMS Łódź
  21-04-2018 16:30 Kolejarz Łódź 3 : 4 LKS Świnice Warckie
  22-04-2018 15:00 Zawisza Rzgów 5 : 1 Włókniarz Pabianice

Kolejka 13 28-04-2018 00:00 Włókniarz Pabianice 6 : 1 LKS Świnice Warckie
  28-04-2018 00:00 ŁKS II Łódź 2 : 0 Jutrzenka Bychlew
  28-04-2018 00:00 Metalowiec Łódź 4 : 1 Kolejarz Łódź
  29-04-2018 13:30 UKS SMS Łódź 2 : 0 Zawisza Rzgów
  29-04-2018 14:00 Termy Ner Poddębice 2 : 3 Łódzka Akademia Futbolu II

Kolejka 14 05-05-2018 11:00 LKS Świnice Warckie 0 : 16 UKS SMS Łódź
  06-05-2018 10:00 Jutrzenka Bychlew 0 : 0 Termy Ner Poddębice
  06-05-2018 16:00 Kolejarz Łódź 2 : 0 Włókniarz Pabianice
  06-05-2018 17:00 Zawisza Rzgów 1 : 0 ŁKS II Łódź

Kolejka 15 12-05-2018 11:00 Termy Ner Poddębice 1 : 0 Zawisza Rzgów
  12-05-2018 12:30 Metalowiec Łódź 0 : 1 Jutrzenka Bychlew
  12-05-2018 14:30 UKS SMS Łódź 8 : 0 Włókniarz Pabianice
  12-05-2018 15:30 ŁKS II Łódź 6 : 0 LKS Świnice Warckie

Kolejka 16 19-05-2018 11:00 LKS Świnice Warckie 2 : 2 Termy Ner Poddębice
  19-05-2018 14:30 Jutrzenka Bychlew 3 : 0 Łódzka Akademia Futbolu II
  19-05-2018 16:30 Kolejarz Łódź 0 : 12 UKS SMS Łódź
  20-05-2018 14:00 Włókniarz Pabianice 0 : 4 ŁKS II Łódź
  20-05-2018 18:00 Zawisza Rzgów 0 : 0 Metalowiec Łódź

Kolejka 14 23-05-2018 17:30 Łódzka Akademia Futbolu II 6 : 1 Metalowiec Łódź

Kolejka 17 25-05-2018 17:00 Jutrzenka Bychlew 13 : 0 Kolejarz Łódź
  26-05-2018 09:00 ŁKS II Łódź 0 : 6 UKS SMS Łódź
  26-05-2018 13:00 Metalowiec Łódź 10 : 0 LKS Świnice Warckie
  26-05-2018 15:30 Termy Ner Poddębice 4 : 0 Włókniarz Pabianice
  27-05-2018 16:30 Łódzka Akademia Futbolu II 2 : 4 Zawisza Rzgów

Kolejka 15 29-05-2018 17:30 Łódzka Akademia Futbolu II 7 : 0 Kolejarz Łódź

Kolejka 18 02-06-2018 09:00 UKS SMS Łódź 5 : 1 Termy Ner Poddębice
  02-06-2018 11:00 LKS Świnice Warckie 1 : 5 Łódzka Akademia Futbolu II
  02-06-2018 13:00 Włókniarz Pabianice 1 : 3 Metalowiec Łódź
  02-06-2018 14:00 Kolejarz Łódź 0 : 16 ŁKS II Łódź
  03-06-2018 18:00 Zawisza Rzgów 2 : 3 Jutrzenka Bychlew