Print
Kolejka 1 10-09-2016 08:30 WNS Szkoła Gortata Łódź 6 : 11 Polonia Andrzejów
  10-09-2016 12:00 Orzeł Łódź 4 : 4 LZS Justynów
  10-09-2016 18:00 Metalowiec Łódź 2 : 4 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  11-09-2016 17:00 Zawisza Rzgów 7 : 3 Kolejarz Łódź
  12-09-2016 17:00 Start Brzeziny 3 : 7 KKS Koluszki
  12-09-2016 19:15 Akademia Sportowa Stoki Łódź 8 : 0 Miazga Brójce

Kolejka 2 17-09-2016 00:00 Polonia Andrzejów 6 : 7 Orzeł Łódź
  17-09-2016 11:00 Miazga Brójce 1 : 2 Start Brzeziny
  17-09-2016 14:00 KKS Koluszki 3 : 4 WNS Szkoła Gortata Łódź
  18-09-2016 11:00 LZS Justynów 2 : 7 Metalowiec Łódź
  18-09-2016 14:00 Zawisza Rzgów 5 : 2 Akademia Sportowa Stoki Łódź
  20-09-2016 16:30 Kolejarz Łódź 3 : 5 MGUKS Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 3 24-09-2016 00:00 Akademia Sportowa Stoki Łódź 7 : 3 Kolejarz Łódź
  24-09-2016 11:00 Metalowiec Łódź 6 : 5 Polonia Andrzejów
  24-09-2016 12:00 Orzeł Łódź 2 : 4 KKS Koluszki
  25-09-2016 13:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 13 : 0 LZS Justynów
  25-09-2016 14:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 13 : 2 Miazga Brójce
  27-09-2016 17:00 Start Brzeziny 2 : 7 Zawisza Rzgów

Kolejka 4 01-10-2016 00:00 Polonia Andrzejów 7 : 4 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  01-10-2016 00:00 KKS Koluszki 4 : 0 Metalowiec Łódź
  01-10-2016 00:00 Akademia Sportowa Stoki Łódź 8 : 2 Start Brzeziny
  01-10-2016 13:30 Miazga Brójce 4 : 8 Orzeł Łódź
  01-10-2016 15:00 Zawisza Rzgów 7 : 6 WNS Szkoła Gortata Łódź
  04-10-2016 16:30 Kolejarz Łódź 10 : 2 LZS Justynów

Kolejka 5 08-10-2016 10:00 LZS Justynów 0 : 12 Polonia Andrzejów
  08-10-2016 11:00 Metalowiec Łódź 8 : 0 Miazga Brójce
  08-10-2016 12:00 Orzeł Łódź 3 : 5 Zawisza Rzgów
  09-10-2016 13:00 KKS Koluszki 4 : 3 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  09-10-2016 14:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 1 : 4 Akademia Sportowa Stoki Łódź
  10-10-2016 17:00 Start Brzeziny 3 : 1 Kolejarz Łódź

Kolejka 6 15-10-2016 00:00 Akademia Sportowa Stoki Łódź 5 : 1 Orzeł Łódź
  15-10-2016 14:00 Zawisza Rzgów 8 : 3 Metalowiec Łódź
  16-10-2016 11:00 KKS Koluszki 9 : 2 LZS Justynów
  16-10-2016 13:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 13 : 1 Miazga Brójce
  18-10-2016 16:30 Kolejarz Łódź 2 : 5 Polonia Andrzejów
  18-10-2016 17:00 Start Brzeziny 8 : 8 WNS Szkoła Gortata Łódź

Kolejka 7 22-10-2016 12:00 Orzeł Łódź 4 : 2 Start Brzeziny
  22-10-2016 14:00 Metalowiec Łódź 2 : 3 Akademia Sportowa Stoki Łódź
  22-10-2016 16:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 2 : 7 Kolejarz Łódź
  23-10-2016 10:00 LZS Justynów 8 : 4 Miazga Brójce
  23-10-2016 11:00 KKS Koluszki 3 : 6 Polonia Andrzejów
  23-10-2016 12:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 2 : 5 Zawisza Rzgów

Kolejka 8 29-10-2016 00:00 Akademia Sportowa Stoki Łódź 1 : 6 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  29-10-2016 11:00 Zawisza Rzgów 10 : 1 LZS Justynów
  29-10-2016 11:00 Miazga Brójce 2 : 4 Polonia Andrzejów
  30-10-2016 12:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 2 : 14 Orzeł Łódź
  31-10-2016 17:00 Start Brzeziny 0 : 3 Metalowiec Łódź
  03-11-2016 16:00 Kolejarz Łódź 4 : 6 KKS Koluszki

Kolejka 9 05-11-2016 11:00 Metalowiec Łódź 13 : 0 WNS Szkoła Gortata Łódź
  05-11-2016 11:30 Polonia Andrzejów 5 : 4 Zawisza Rzgów
  05-11-2016 12:00 Orzeł Łódź 6 : 4 Kolejarz Łódź
  06-11-2016 11:00 KKS Koluszki 6 : 1 Miazga Brójce
  06-11-2016 11:00 LZS Justynów 5 : 8 Akademia Sportowa Stoki Łódź

Kolejka 10 12-11-2016 00:00 Akademia Sportowa Stoki Łódź 6 : 3 Polonia Andrzejów
  12-11-2016 10:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 0 : 16 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  12-11-2016 10:30 Orzeł Łódź 5 : 3 Metalowiec Łódź
  13-11-2016 13:45 Zawisza Rzgów 2 : 2 KKS Koluszki
  14-11-2016 17:00 Start Brzeziny 6 : 8 LZS Justynów
  15-11-2016 16:00 Kolejarz Łódź 8 : 1 Miazga Brójce

Kolejka 11 19-11-2016 00:00 Polonia Andrzejów 4 : 1 Start Brzeziny
  19-11-2016 11:00 Metalowiec Łódź 9 : 0 Kolejarz Łódź
  19-11-2016 11:00 Miazga Brójce 1 : 7 Zawisza Rzgów
  19-11-2016 11:00 KKS Koluszki 4 : 2 Akademia Sportowa Stoki Łódź
  20-11-2016 10:00 LZS Justynów 10 : 4 WNS Szkoła Gortata Łódź
  20-11-2016 11:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 7 : 4 Orzeł Łódź

Kolejka 9 18-03-2017 12:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 0 : 0 Start Brzeziny

Kolejka 12 01-04-2017 11:00 KKS Koluszki 8 : 1 Start Brzeziny
  01-04-2017 11:00 Miazga Brójce 2 : 6 Akademia Sportowa Stoki Łódź
  01-04-2017 13:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 8 : 4 Metalowiec Łódź
  01-04-2017 14:00 Polonia Andrzejów 6 : 4 WNS Szkoła Gortata Łódź
  02-04-2017 11:00 LZS Justynów 2 : 11 Orzeł Łódź
  02-04-2017 15:30 Kolejarz Łódź 2 : 5 Zawisza Rzgów

Kolejka 13 08-04-2017 13:00 Orzeł Łódź 7 : 8 Polonia Andrzejów
  08-04-2017 14:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 8 : 4 Kolejarz Łódź
  08-04-2017 17:50 Akademia Sportowa Stoki Łódź 4 : 7 Zawisza Rzgów
  08-04-2017 18:45 WNS Szkoła Gortata Łódź 7 : 7 KKS Koluszki
  09-04-2017 14:00 Metalowiec Łódź 15 : 0 LZS Justynów
  10-04-2017 17:00 Start Brzeziny 3 : 6 Miazga Brójce

Kolejka 14 22-04-2017 11:00 KKS Koluszki 4 : 4 Orzeł Łódź
  22-04-2017 12:00 Miazga Brójce 6 : 5 WNS Szkoła Gortata Łódź
  23-04-2017 11:00 LZS Justynów 0 : 19 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  23-04-2017 14:00 Zawisza Rzgów 12 : 1 Start Brzeziny
  23-04-2017 14:00 Polonia Andrzejów 6 : 3 Metalowiec Łódź
  25-04-2017 16:00 Kolejarz Łódź 4 : 14 Akademia Sportowa Stoki Łódź

Kolejka 15 29-04-2017 11:00 LZS Justynów 5 : 2 Kolejarz Łódź
  29-04-2017 17:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 3 : 6 Zawisza Rzgów
  30-04-2017 14:00 Metalowiec Łódź 0 : 5 KKS Koluszki

Kolejka 16 06-05-2017 12:00 Miazga Brójce 1 : 3 Metalowiec Łódź
  06-05-2017 14:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 5 : 1 KKS Koluszki
  06-05-2017 14:00 Zawisza Rzgów 14 : 1 Orzeł Łódź
  06-05-2017 14:30 Polonia Andrzejów 13 : 0 LZS Justynów
  06-05-2017 17:50 Akademia Sportowa Stoki Łódź 9 : 4 WNS Szkoła Gortata Łódź
  09-05-2017 16:00 Kolejarz Łódź 3 : 0 Start Brzeziny

Kolejka 15 09-05-2017 17:30 Orzeł Łódź 7 : 3 Miazga Brójce

Kolejka 17 13-05-2017 14:00 Polonia Andrzejów 6 : 2 Kolejarz Łódź
  13-05-2017 15:00 Metalowiec Łódź 2 : 4 Zawisza Rzgów
  14-05-2017 11:00 LZS Justynów 6 : 3 KKS Koluszki
  14-05-2017 15:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 12 : 0 Start Brzeziny

Kolejka 18 20-05-2017 00:00 Polonia Andrzejów 2 : 8 KKS Koluszki
  20-05-2017 11:00 Miazga Brójce 5 : 1 LZS Justynów
  20-05-2017 13:00 Akademia Sportowa Stoki Łódź 4 : 5 Metalowiec Łódź
  22-05-2017 18:00 Start Brzeziny 4 : 2 Orzeł Łódź
  23-05-2017 16:00 Kolejarz Łódź 7 : 9 WNS Szkoła Gortata Łódź

Kolejka 19 26-05-2017 18:00 LZS Justynów 1 : 8 Zawisza Rzgów
  27-05-2017 00:00 Orzeł Łódź 10 : 7 WNS Szkoła Gortata Łódź
  27-05-2017 00:00 Polonia Andrzejów 10 : 5 Miazga Brójce
  27-05-2017 11:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 8 : 4 Akademia Sportowa Stoki Łódź
  27-05-2017 11:00 KKS Koluszki 5 : 2 Kolejarz Łódź
  27-05-2017 15:00 Metalowiec Łódź 12 : 3 Start Brzeziny

Kolejka 18 29-05-2017 16:30 Zawisza Rzgów 6 : 1 MGUKS Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 17 30-05-2017 18:30 Orzeł Łódź 2 : 3 Akademia Sportowa Stoki Łódź
  31-05-2017 17:30 Miazga Brójce 2 : 11 MGUKS Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 20 03-06-2017 13:00 Miazga Brójce 6 : 2 KKS Koluszki
  03-06-2017 17:50 Akademia Sportowa Stoki Łódź 9 : 1 LZS Justynów
  06-06-2017 16:00 Kolejarz Łódź 7 : 4 Orzeł Łódź
  06-06-2017 18:00 Start Brzeziny 1 : 15 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  07-06-2017 18:00 Zawisza Rzgów 9 : 3 Polonia Andrzejów
  08-06-2017 17:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 1 : 9 Metalowiec Łódź

Kolejka 21 10-06-2017 00:00 Miazga Brójce 4 : 4 Kolejarz Łódź
  10-06-2017 11:00 KKS Koluszki 10 : 0 Zawisza Rzgów
  10-06-2017 14:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 14 : 0 WNS Szkoła Gortata Łódź
  11-06-2017 14:00 Metalowiec Łódź 7 : 2 Orzeł Łódź
  12-06-2017 17:00 LZS Justynów 3 : 10 Start Brzeziny

Kolejka 15 12-06-2017 18:00 MGUKS Pogoń Zduńska Wola 8 : 8 Polonia Andrzejów

Kolejka 21 14-06-2017 18:00 Polonia Andrzejów 5 : 6 Akademia Sportowa Stoki Łódź

Kolejka 15 16-06-2017 17:30 Start Brzeziny 6 : 10 Akademia Sportowa Stoki Łódź

Kolejka 22 17-06-2017 00:00 Orzeł Łódź 3 : 9 MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  17-06-2017 10:00 WNS Szkoła Gortata Łódź 8 : 0 LZS Justynów
  17-06-2017 17:00 Zawisza Rzgów 5 : 6 Miazga Brójce
  19-06-2017 17:00 Start Brzeziny 4 : 4 Polonia Andrzejów
  19-06-2017 19:20 Akademia Sportowa Stoki Łódź 5 : 7 KKS Koluszki
  20-06-2017 16:00 Kolejarz Łódź - : - Metalowiec Łódź