Przedostatnie kolejki okazały się bezlitosne dla Zawiszy, gdyż wszystkie trzy rozegrane mecze w ten weekend zakończyły się porażkami drużyn ze Rzgowa.

IV LIGA

Mecz w Pajęcznie zakończył się podobnie jak większość spotkań Zawiszy Rzgów w tej rundzie, przegrana 4:1 po głupio straconych bramkach w niewielkim odstępie czasu. W Pierwszej połowie Zawiszy Rzgów brakowało przede wszystkim dokładności przez co nie udało się stworzyć dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Częściej przy piłce utrzymywali się gracze Pajęczna i to oni częściej strzelali na bramkę Rzgowian. Sędzia już chciał odgwizdać koniec pierwszej połowy lecz po faulu na zawodniku Rzgowa goście otrzymali jeszcze rzut wolny, z którego w pole karne dośrodkował Michał Osiński, a statyczność obrońców Pajęczna wykorzystał Damian Strzałkowski dając prowadzenie swojej drużynie. W Drugiej połowie strzelali już tylko gospodarze, aż czterokrotnie pokonali bramkarza gości i pewnie wygrali spotkanie 4:1.

Zawisza Pajęczno 4:1 (0:1) Zawisza Rzgów

Skład:
Wawrzyński - Madejski, Poros, Osiński, Dróżdż - Stępniewski, Marcioch, Kaczmarkiewicz, Strzałkowski, Rechciński - Wiśniewski

Zmiany:
60' Wróblewski -  Stępniewski
70' Lukanović -  Madejski
80' Skupień -  Kaczmarkiewicz

Bramka:
45' Strzałkowski

LIGA

Druga drużyna pojechała na mecz do ostatniego w tabeli Andrzejowa i uległa gospodarzom po jedynej bramce w 80 minucie meczu. Do ostatniej minuty nie wiadomo było jakim wynikiem zakończy się to spotkanie, lecz ostatecznie do siatki trafili gospodarze i to oni cieszyli się z trzech punktów, które zostały w Andrzejowie.

Polonia Andrzejów 1:0 (0:0) Zawisza II Rzgów

Skład:
Jargan - Bartłomiejczyk, Gałkiewicz, Skupień, Kordys - Majek, Kuśmirowski, Jędrzejewski, Wróblewski, Sztandor - Różalski

Zmiany:
71' ▲ Goss -  Kuśmirowski
89'  Sońta - ▼ Bartłomiejczyk

JUNIORZY

Juniorzy rozegrali mecz na własnym boisku z liderem tabeli GKS'em Ksawerów. Lepiej w tym spotkaniu prezentowali się goście co widać po wysokiej wygranej 6:1, a jedyną bramkę dla Zawiszy na 1:4 strzelił Koszowski. Mimo porażki Juniorzy nadal utrzymują się na 2 miejscu w tabeli, a za tydzień w ostatniej kolejce jadą bronić vice-lidera do Strykowa.

Zawisza Rzgów 1:6 GKS Ksawerów

Skład:
Samiec - Grzesik, Jakubiec, Koszowski, Chopyk, Pacześ, Skyński, Kacprzyk, Zając - Modranka, Kmieć

Zmiany:
41'  Szymański - ▼ Zając
78'  Wandzel - ▼ Samiec

14 czerwca, 21:44