Print
Kolejka 1 02-09-2017 12:00 UKS SMS II Łódź 1 : 2 GKS Bedlno
  02-09-2017 12:00 Sport II Perfect 1 : 7 KKS Koluszki
  02-09-2017 13:00 MUKS Akademia Tuszyn 11 : 0 Metalowiec Łódź
  03-09-2017 10:00 SP Widzew 2004 6 : 0 Malina Piątek

Kolejka 2 09-09-2017 12:00 Malina Piątek 1 : 3 MUKS Akademia Tuszyn
  09-09-2017 13:00 Iskra Dobroń 0 : 4 Sport II Perfect
  10-09-2017 12:30 KKS Koluszki 1 : 5 SP Widzew 2004
  10-09-2017 14:00 GKS Bedlno 1 : 1 Bzura Ozorków
  10-09-2017 14:30 Zawisza Rzgów 2 : 3 UKS SMS II Łódź

Kolejka 3 16-09-2017 00:00 Metalowiec Łódź 4 : 3 Malina Piątek
  16-09-2017 11:00 Bzura Ozorków 8 : 0 Zawisza Rzgów
  16-09-2017 11:00 MUKS Akademia Tuszyn 7 : 1 KKS Koluszki
  16-09-2017 12:00 Sport II Perfect 0 : 7 GKS Bedlno
  17-09-2017 10:00 SP Widzew 2004 6 : 0 Iskra Dobroń

Kolejka 4 23-09-2017 12:00 Iskra Dobroń 0 : 18 MUKS Akademia Tuszyn
  23-09-2017 15:00 GKS Bedlno 2 : 6 SP Widzew 2004
  24-09-2017 11:00 KKS Koluszki 7 : 0 Metalowiec Łódź
  24-09-2017 16:00 Zawisza Rzgów 2 : 1 Sport II Perfect
  25-09-2017 18:30 UKS SMS II Łódź 1 : 3 Bzura Ozorków

Kolejka 5 30-09-2017 00:00 Metalowiec Łódź 0 : 1 Iskra Dobroń
  30-09-2017 11:00 MUKS Akademia Tuszyn 4 : 1 GKS Bedlno
  30-09-2017 14:30 SP Widzew 2004 9 : 0 Zawisza Rzgów
  03-10-2017 16:00 Malina Piątek 0 : 8 KKS Koluszki

Kolejka 6 07-10-2017 11:00 Bzura Ozorków 5 : 0 Sport II Perfect
  07-10-2017 11:30 GKS Bedlno 5 : 2 Metalowiec Łódź
  07-10-2017 12:00 Iskra Dobroń 0 : 4 Malina Piątek
  08-10-2017 11:00 Zawisza Rzgów 0 : 12 MUKS Akademia Tuszyn
  10-10-2017 18:30 UKS SMS II Łódź 3 : 2 SP Widzew 2004

Kolejka 1 11-10-2017 16:00 Bzura Ozorków 8 : 0 Iskra Dobroń

Kolejka 7 14-10-2017 11:00 MUKS Akademia Tuszyn 14 : 0 UKS SMS II Łódź
  14-10-2017 11:00 KKS Koluszki 9 : 0 Iskra Dobroń
  14-10-2017 12:00 SP Widzew 2004 0 : 0 Bzura Ozorków
  14-10-2017 12:00 Malina Piątek 0 : 3 GKS Bedlno
  15-10-2017 15:30 Metalowiec Łódź 4 : 1 Zawisza Rzgów

Kolejka 8 21-10-2017 11:00 Bzura Ozorków - : - MUKS Akademia Tuszyn
  21-10-2017 11:00 GKS Bedlno - : - KKS Koluszki
  21-10-2017 11:00 UKS SMS II Łódź - : - Metalowiec Łódź
  21-10-2017 12:00 Sport II Perfect - : - SP Widzew 2004
  21-10-2017 13:00 Zawisza Rzgów - : - Malina Piątek

Kolejka 9 28-10-2017 00:00 Metalowiec Łódź - : - Bzura Ozorków
  28-10-2017 11:00 MUKS Akademia Tuszyn - : - Sport II Perfect
  28-10-2017 12:00 Iskra Dobroń - : - GKS Bedlno
  28-10-2017 12:00 Malina Piątek - : - UKS SMS II Łódź
  28-10-2017 13:30 KKS Koluszki - : - Zawisza Rzgów

Kolejka 10 04-11-2017 10:00 SP Widzew 2004 - : - MUKS Akademia Tuszyn
  04-11-2017 11:00 UKS SMS II Łódź - : - KKS Koluszki
  04-11-2017 11:00 Zawisza Rzgów - : - Iskra Dobroń
  04-11-2017 11:00 Bzura Ozorków - : - Malina Piątek
  04-11-2017 12:00 Sport II Perfect - : - Metalowiec Łódź

Kolejka 11 11-11-2017 00:00 Metalowiec Łódź - : - SP Widzew 2004
  11-11-2017 00:00 GKS Bedlno - : - Zawisza Rzgów
  11-11-2017 00:00 KKS Koluszki - : - Bzura Ozorków
  11-11-2017 12:00 Malina Piątek - : - Sport II Perfect
  11-11-2017 13:00 Iskra Dobroń - : - UKS SMS II Łódź

Kolejka 5 18-11-2017 10:00 Sport II Perfect - : - UKS SMS II Łódź