Długo wyczekiwane zwycięstwo w tej rundzie odniósł IV-ligowy Zawisza Rzgów w wyjazdowym meczu z Piastem Błaszki. Początek spotkania należał do Gospodarzy, którzy częściej utrzymywali się przy piłce i jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 13 minucie meczu. Zawisza otrząsnął się po straconej bramce i zaczął częściej atakować pole karne rywala i w 27 minucie dośrodkowanie Damiana Strzałkowskiego na bramkę zamienił Damian Marcioch. 5 minut później Zawisza wyszedł na prowadzenie, dalekie dośrodkowanie w pole karne przejął Bartłomiej Sztandor i odegrał piłkę do Huberta Rechcińskiego, który ograł trzech rywali i płaskim strzałem na długi słupek dał prowadzenie swojej drużynie. W 76 minucie na długi rajd zdecydował się Damian Marioch, który po minięciu kilku rywali odegrał piłkę do Damiana Strzałkowskiego, a ten z okolicy 15 metrów zdecydował się na strzał i piłka po rykoszecie od obrońcy zmyliła bramkarza Piasta i wpadła do bramki. Gospodarze nie poddawali się i do ostatniej chwili szukali szansy do strzelenia bramki, a udało im się to w 87 minucie strzelając bramkę ustalili wynik meczu na 2:3.

Piast Błaszki 2:3 (1:2) Zawisza Rzgów

Skład:
Wawrzyński - Madejski, Gałkiewicz, Czernik, Dróżdż - Marcioch, Mielczarek, Rechciński, Strzałkowski, Sztandor - Wiśniewski

Zmiany:
86'  Skupień -  Sztandor
89'  Kaczmarkiewicz -  Strzałkowski
90'  Lukanović -  Wiśniewski