O godz. 8:30 rozpoczął się Memoriał im. red. Michała Strzeleckiego w hali zgierskiego MOSIR-u. Zespół Orlików Zawiszy (rocznik 2006 i młodsi) ostatecznie zajął 8. miejsce w turnieju.

Nasza drużyna swój pierwszy mecz rozpoczęła o godz. 9:10, a jej przeciwnikiem była Victoria Rąbień. Rywale okazali się lepsi, pokonując Zawiszę 3:0. Kolejne spotkanie już o 9:50, a naprzeciw naszych Orlików stanie zespół gospodarzy, Boruty II Zgierz.

Aktualizacja:

W drugim dzisiejszym spotkaniu Zawisza przegrał z Borutą II Zgierz 1:3. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Patryk Pogoda. Teraz czeka nas dłuższa przerwa, kolejne spotkanie dopiero o 11:50 a naszym rywalem będzie Włókniarz Konstantynów.

Aktualizacja 3:

W ostatnim spotkaniu grupowym przegraliśmy z Włókniarzem Konstantynów 0:4 i będziemy grać o godz. 13:10 mecz o 7. miejsce w turnieju.

Aktualizacja 4:

Mecz o 7. miejsce kończy się naszą porażka 1:0 po bramce w ostatniej minucie spotkania. Tym samym turniej ostatecznie kończymy na 8. miejscu.