Print
Kolejka 1 31-08-2019 12:00 Zawisza Rzgów 1 : 8 Widzew TMRF Łódź
  31-08-2019 13:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 2 Bzura Ozorków
  01-09-2019 11:00 LZS Justynów 3 : 4 GLKS Dłutów
  01-09-2019 12:30 SAP II Andrespolia 4 : 3 Boruta Zgierz
  04-09-2019 20:00 UKS SMS III Łódź 6 : 0 ŁKS II Łódź

Kolejka 2 07-09-2019 10:00 Boruta Zgierz 7 : 2 Włókniarz Pabianice
  07-09-2019 10:00 GLKS Dłutów 1 : 5 Zawisza Rzgów
  07-09-2019 14:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 0 SAP II Andrespolia
  07-09-2019 15:30 Bzura Ozorków 1 : 2 ŁKS II Łódź
  08-09-2019 10:00 Sport Perfect Łódź 5 : 0 LZS Justynów
  08-09-2019 12:00 Widzew TMRF Łódź 2 : 3 UKS SMS III Łódź

Kolejka 3 13-09-2019 18:30 SAP II Andrespolia 0 : 5 Bzura Ozorków
  14-09-2019 13:00 ŁKS II Łódź 0 : 6 Widzew TMRF Łódź
  14-09-2019 14:00 UKS SMS III Łódź 13 : 1 GLKS Dłutów
  15-09-2019 10:00 Zawisza Rzgów 3 : 2 Sport Perfect Łódź
  15-09-2019 16:00 Włókniarz Pabianice 2 : 1 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 4 21-09-2019 10:00 Boruta Zgierz 5 : 0 Zawisza Rzgów
  21-09-2019 10:00 Bzura Ozorków 0 : 9 Widzew TMRF Łódź
  21-09-2019 12:00 GLKS Dłutów 0 : 10 ŁKS II Łódź
  22-09-2019 10:00 Jutrzenka Bychlew 3 : 0 LZS Justynów
  22-09-2019 15:00 SAP II Andrespolia 6 : 3 Włókniarz Pabianice

Kolejka 5 25-09-2019 16:00 Zawisza Rzgów 3 : 1 Jutrzenka Bychlew
  25-09-2019 17:00 UKS SMS III Łódź 7 : 2 Boruta Zgierz
  25-09-2019 17:00 ŁKS II Łódź 6 : 0 Sport Perfect Łódź
  25-09-2019 17:00 LZS Justynów 0 : 1 SAP II Andrespolia
  25-09-2019 20:30 Widzew TMRF Łódź 9 : 0 GLKS Dłutów

Kolejka 6 28-09-2019 09:00 Jutrzenka Bychlew 0 : 5 UKS SMS III Łódź
  28-09-2019 10:00 Boruta Zgierz 1 : 3 ŁKS II Łódź
  28-09-2019 11:00 Bzura Ozorków 2 : 0 GLKS Dłutów
  28-09-2019 11:00 Włókniarz Pabianice 4 : 1 LZS Justynów
  28-09-2019 15:30 SAP II Andrespolia 4 : 1 Zawisza Rzgów

Kolejka 5 02-10-2019 10:00 Włókniarz Pabianice 1 : 8 Bzura Ozorków

Kolejka 3 02-10-2019 16:30 LZS Justynów 0 : 8 Boruta Zgierz

Kolejka 4 02-10-2019 19:00 Sport Perfect Łódź 0 : 7 UKS SMS III Łódź

Kolejka 7 05-10-2019 10:00 GLKS Dłutów 2 : 5 Sport Perfect Łódź
  05-10-2019 10:30 LZS Justynów 0 : 8 Bzura Ozorków
  05-10-2019 13:00 ŁKS II Łódź 2 : 1 Jutrzenka Bychlew
  05-10-2019 13:00 Zawisza Rzgów 2 : 3 Włókniarz Pabianice
  05-10-2019 13:15 Widzew TMRF Łódź 7 : 2 Boruta Zgierz
  06-10-2019 11:00 UKS SMS III Łódź 2 : 0 SAP II Andrespolia

Kolejka 1 09-10-2019 17:00 Włókniarz Pabianice 4 : 2 Sport Perfect Łódź

Kolejka 10 10-10-2019 16:30 Bzura Ozorków 3 : 1 Boruta Zgierz

Kolejka 8 10-10-2019 18:30 SAP II Andrespolia 3 : 5 ŁKS II Łódź
  12-10-2019 10:00 Boruta Zgierz 13 : 2 GLKS Dłutów
  12-10-2019 10:30 LZS Justynów 1 : 5 Zawisza Rzgów
  12-10-2019 11:00 Bzura Ozorków 2 : 0 Sport Perfect Łódź
  12-10-2019 12:00 Jutrzenka Bychlew 0 : 2 Widzew TMRF Łódź
  12-10-2019 16:00 Włókniarz Pabianice 1 : 3 UKS SMS III Łódź

Kolejka 6 16-10-2019 19:00 Sport Perfect Łódź 0 : 7 Widzew TMRF Łódź

Kolejka 9 19-10-2019 10:00 Sport Perfect Łódź 0 : 4 Boruta Zgierz
  19-10-2019 13:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Jutrzenka Bychlew
  19-10-2019 14:15 Widzew TMRF Łódź 5 : 3 SAP II Andrespolia
  19-10-2019 15:00 Zawisza Rzgów 0 : 3 Bzura Ozorków
  20-10-2019 13:00 ŁKS II Łódź 5 : 0 Włókniarz Pabianice
  23-10-2019 17:30 UKS SMS III Łódź 4 : 2 LZS Justynów

Kolejka 10 26-10-2019 10:30 LZS Justynów 1 : 8 ŁKS II Łódź
  26-10-2019 14:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 1 Sport Perfect Łódź
  26-10-2019 14:00 Włókniarz Pabianice 2 : 9 Widzew TMRF Łódź
  27-10-2019 10:00 Zawisza Rzgów 0 : 0 UKS SMS III Łódź
  27-10-2019 15:30 SAP II Andrespolia 3 : 0 GLKS Dłutów

Kolejka 11 09-11-2019 10:00 Sport Perfect Łódź 0 : 1 SAP II Andrespolia
  09-11-2019 10:00 Boruta Zgierz 9 : 2 Jutrzenka Bychlew
  09-11-2019 14:00 Widzew TMRF Łódź 6 : 0 LZS Justynów
  09-11-2019 15:30 ŁKS II Łódź 9 : 0 Zawisza Rzgów
  10-11-2019 10:00 GLKS Dłutów 1 : 4 Włókniarz Pabianice
  10-11-2019 15:00 UKS SMS III Łódź 7 : 0 Bzura Ozorków