Print
Kolejka 1 22-08-2020 10:00 Start Brzeziny 4 : 3 KS Kutno
  22-08-2020 11:00 MKS Expom Krośniewianka 2 : 5 Zjednoczeni Stryków
  22-08-2020 14:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 AKS SMS II Łódź
  23-08-2020 19:00 SAP II Andrespolia 6 : 6 Metalowiec Łódź

Kolejka 2 29-08-2020 11:00 MKS Expom Krośniewianka 2 : 4 ŁKS Łódź
  30-08-2020 10:00 Zawisza Rzgów 6 : 2 SAP II Andrespolia
  30-08-2020 10:00 Termy Ner Poddębice 0 : 2 Start Brzeziny
  30-08-2020 13:00 KS Kutno 4 : 1 Róża Kutno
  30-08-2020 13:15 Metalowiec Łódź 0 : 2 Sokół II Aleksandrów
  30-08-2020 16:00 Kolejarz Łódź 0 : 6 Włókniarz Zgierz
  30-08-2020 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 10 AKS SMS II Łódź

Kolejka 1 02-09-2020 18:00 Włókniarz Zgierz 8 : 3 Termy Ner Poddębice
  02-09-2020 18:30 Róża Kutno 1 : 4 Zawisza Rzgów
  02-09-2020 19:00 ŁKS Łódź 1 : 2 Kolejarz Łódź

Kolejka 3 05-09-2020 10:00 Start Brzeziny 8 : 1 Kolejarz Łódź
  05-09-2020 10:00 Sokół II Aleksandrów 4 : 1 Zawisza Rzgów
  05-09-2020 12:00 Włókniarz Zgierz 5 : 3 MKS Expom Krośniewianka
  06-09-2020 11:00 ŁKS Łódź 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  06-09-2020 11:00 Róża Kutno 3 : 2 Termy Ner Poddębice
  06-09-2020 12:00 AKS SMS II Łódź 1 : 0 Metalowiec Łódź
  06-09-2020 12:45 SAP II Andrespolia 6 : 1 KS Kutno

Kolejka 4 09-09-2020 16:00 KS Kutno 0 : 5 Sokół II Aleksandrów
  09-09-2020 17:00 MKS Expom Krośniewianka 4 : 2 Start Brzeziny
  09-09-2020 17:30 Zawisza Rzgów 0 : 4 AKS SMS II Łódź
  09-09-2020 18:15 Kolejarz Łódź 4 : 5 Róża Kutno
  09-09-2020 19:00 ŁKS Łódź 2 : 1 Włókniarz Zgierz

Kolejka 5 12-09-2020 10:00 SAP II Andrespolia 12 : 2 Kolejarz Łódź
  12-09-2020 10:00 Start Brzeziny 1 : 0 ŁKS Łódź
  12-09-2020 11:00 Metalowiec Łódź 2 : 1 Zawisza Rzgów
  12-09-2020 17:00 AKS SMS II Łódź 5 : 0 KS Kutno
  13-09-2020 10:00 Róża Kutno 4 : 1 MKS Expom Krośniewianka
  13-09-2020 10:00 Włókniarz Zgierz 2 : 1 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 6 19-09-2020 10:00 Termy Ner Poddębice 0 : 13 AKS SMS II Łódź
  19-09-2020 17:30 Kolejarz Łódź 1 : 10 Sokół II Aleksandrów
  20-09-2020 10:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 3 Zawisza Rzgów
  20-09-2020 11:00 Włókniarz Zgierz 4 : 1 Start Brzeziny
  20-09-2020 11:00 ŁKS Łódź 9 : 2 Róża Kutno
  20-09-2020 13:00 KS Kutno 2 : 6 Metalowiec Łódź

Kolejka 4 23-09-2020 18:00 Termy Ner Poddębice 0 : 7 SAP II Andrespolia

Kolejka 7 25-09-2020 17:00 Start Brzeziny 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  26-09-2020 16:00 Sokół II Aleksandrów 5 : 1 MKS Expom Krośniewianka
  27-09-2020 11:01 Zawisza Rzgów 9 : 2 KS Kutno
  27-09-2020 12:00 AKS SMS II Łódź 13 : 1 Kolejarz Łódź
  27-09-2020 12:45 SAP II Andrespolia 2 : 2 ŁKS Łódź
  27-09-2020 13:00 Róża Kutno 1 : 2 Włókniarz Zgierz
  27-09-2020 13:30 Metalowiec Łódź 5 : 1 Termy Ner Poddębice

Kolejka 4 30-09-2020 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 3 Metalowiec Łódź

Kolejka 5 30-09-2020 17:00 Sokół II Aleksandrów 8 : 0 Termy Ner Poddębice

Kolejka 8 03-10-2020 10:00 Termy Ner Poddębice 1 : 4 Zawisza Rzgów
  03-10-2020 10:00 Włókniarz Zgierz 4 : 0 SAP II Andrespolia
  03-10-2020 10:00 Start Brzeziny 3 : 1 Róża Kutno
  03-10-2020 10:30 Kolejarz Łódź 1 : 8 Metalowiec Łódź
  03-10-2020 11:00 MKS Expom Krośniewianka 1 : 6 AKS SMS II Łódź
  04-10-2020 10:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 2 KS Kutno
  04-10-2020 11:00 ŁKS Łódź 2 : 0 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 9 07-10-2020 16:30 Zawisza Rzgów 9 : 0 Kolejarz Łódź
  07-10-2020 16:30 Róża Kutno 0 : 3 Zjednoczeni Stryków
  07-10-2020 17:00 AKS SMS II Łódź 4 : 2 ŁKS Łódź
  07-10-2020 17:00 Metalowiec Łódź 8 : 0 MKS Expom Krośniewianka
  07-10-2020 17:30 Sokół II Aleksandrów 5 : 1 Włókniarz Zgierz
  08-10-2020 18:00 KS Kutno 4 : 0 Termy Ner Poddębice

Kolejka 10 10-10-2020 10:00 Zjednoczeni Stryków 5 : 5 Termy Ner Poddębice
  10-10-2020 11:00 MKS Expom Krośniewianka 1 : 6 Zawisza Rzgów
  10-10-2020 11:00 Kolejarz Łódź 1 : 0 KS Kutno
  10-10-2020 17:45 ŁKS Łódź 2 : 3 Metalowiec Łódź
  11-10-2020 11:00 Róża Kutno 1 : 3 SAP II Andrespolia
  11-10-2020 11:00 Włókniarz Zgierz 1 : 4 AKS SMS II Łódź

Kolejka 11 17-10-2020 14:00 Metalowiec Łódź 1 : 2 Włókniarz Zgierz
  17-10-2020 14:30 KS Kutno 1 : 3 MKS Expom Krośniewianka
  17-10-2020 15:00 Sokół II Aleksandrów 9 : 0 Róża Kutno
  17-10-2020 15:30 SAP II Andrespolia 6 : 2 Zjednoczeni Stryków
  18-10-2020 10:00 AKS SMS II Łódź 3 : 0 Start Brzeziny

Kolejka 6 21-10-2020 15:30 MKS Expom Krośniewianka 1 : 3 SAP II Andrespolia

Kolejka 12 24-10-2020 12:00 Włókniarz Zgierz 2 : 5 Zawisza Rzgów
  24-10-2020 13:00 Róża Kutno 0 : 5 AKS SMS II Łódź
  24-10-2020 17:00 ŁKS Łódź 3 : 1 KS Kutno
  25-10-2020 10:00 Zjednoczeni Stryków 13 : 0 Kolejarz Łódź
  25-10-2020 11:00 MKS Expom Krośniewianka 4 : 0 Termy Ner Poddębice
  25-10-2020 15:30 SAP II Andrespolia 2 : 2 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 9 28-10-2020 16:30 SAP II Andrespolia 7 : 1 Start Brzeziny

Kolejka 11 28-10-2020 17:30 Termy Ner Poddębice 3 : 2 Kolejarz Łódź

Kolejka 10 31-10-2020 10:00 Start Brzeziny 0 : 5 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 11 31-10-2020 10:00 Zawisza Rzgów 12 : 2 ŁKS Łódź

Kolejka 13 07-11-2020 10:00 Termy Ner Poddębice 2 : 3 ŁKS Łódź
  07-11-2020 11:00 Kolejarz Łódź 2 : 6 MKS Expom Krośniewianka
  08-11-2020 09:45 AKS SMS II Łódź 8 : 3 SAP II Andrespolia
  08-11-2020 10:00 KS Kutno 1 : 3 Włókniarz Zgierz
  08-11-2020 13:00 Zawisza Rzgów 2 : 2 Start Brzeziny
  08-11-2020 13:30 Metalowiec Łódź 6 : 1 Róża Kutno
  09-11-2020 17:30 Sokół II Aleksandrów 4 : 0 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 12 11-11-2020 10:00 Start Brzeziny 0 : 5 Metalowiec Łódź