Podopieczni trenera Piotra Kupki zanotowali 3 punkty. W meczu wyjazdom z Mechanikiem Radomsko i nadal pozostają liderem rozgrywek.

Pierwsza cześć spotkania przebiegała pod wyraźne dyktando naszego zespołu. Co w 18 minucie spotkania zaowocowało bramką dla Zawiszy. Adrian Płuciennik po wrzutce w pole karne, zdecydował się na strzał po długim rogu i pokonał bramkarza gospodarzy. Nasi piłkarze mieli jeszcze kilka szans na podwyższenie wyniku ale brakło wykończenia. Do przerwy utrzymał się wynik 0:1.

Drugą połowę Zawisza zaczął od mocnego uderzenia, w 46 minucie Tomasz Bogołębski mógł pod wyszyć wynik ale nie trafił w bramkę. Następnie Rafał Kubiak w słupek. Przez kilka minut słabszej gry naszego zespołu, na strzał życia zdecydował się zawodnik Mechanika Radomsko i zrobiło się 1:1 . Riposta z naszej strony była szybka , podanieMarcina Wałękiego na głowę Piotra Nawrockiego i 1:2. Do końca spotkania mieliśmy przewagę , ale wynik pozostał bez zmian.

Rezerwy uległy Włókniarzowi Konstantynów 4:1, Nasz drugi zespół ma mało czasu na odpoczynek, bo już w środę podejmuje IV ligowy Ner Poddębice w półfinale puchary Polski, początek spotkania o godzinie 13:30. Pierwszy zespół zagra dopiero 8 listopada o godzinie 12:00 w Rzgowie.

15 kolejka - 25 październik., 2014 r., godz 15.

Mechanik Radomsko - Zawisza Rzgów 1:2 (0:1)

bramki: Płuciennik 18, Radomsko 85, Nawrocki 88

Pasiński - Tonn, Polit , Nawrocki , Osiński , Płuciennik(75 ;Marcioch), Kubiak , Bogołebski , Kurstak , Wałęcki, Chmielewski(90+2 ;Różalski)

Żółte kartki : Kurstak, Tonn, Płuciennik, Bogołębski.