Zespół młodzików przegrywa dzisiejsze spotkanie z Łódzką Akademią Futbolu II 1:5. Honorowe trafienie zanotował Oskar Skrobiszewski.

Pierwsze 10 min. spotkania było wyrównane, z lekkim wskazaniem na naszą drużynę. Jednak to goście jako pierwsi zdobyli bramkę. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla rywali po złapaniu piłki w ręce przez Dawida Sakturę. W ocenie arbitra nasz bramkarz uczynił to po celowym podaniu od swojego partnera z drużyny, choć naszym zdaniem było to przypadkowe zagranie. Rywale po wykonanym stałym fragmencie gry przejęli piłkę w zamieszaniu pod bramką i wyszli na prowadzenie. W 19 min. doprowadziliśmy do wyrównania. Piłkę z lewej strony otrzymał Oskar Skrobiszewski i mocnym uderzeniem z okolicy linii pola karnego trafił na 1:1. Niestety, kolejne gole zdobywali już tylko przeciwnicy. Drugą bramkę łodzianie zdobyli jeszcze przed przerwą, wykorzystując sytuacje sam na sam z naszym bramkarzem. W drugiej odsłonie na boisku dużo lepiej prezentowali się goście, którzy ustawili mecz dwoma golami zdobytymi w odstępie trzech minut. Później kilkukrotnie świetnie interweniował w bramce Kuba Biedrzykowski, ratując nasz zespół co najmniej trzykrotnie. W samej końcówce przeciwnicy trafili po raz piąty. W sytuacji sam na sam znów kapitalnie zachował się Kuba, odbijając uderzenie zawodnika Łódzkiej Akademii Futbolu, jednak dobitka gracza z Łodzi była już skuteczna. Kilka minut wcześniej mogliśmy zdobyć drugiego gola, jednak uderzenie debiutującego dzisiaj Kacpra Pióro doskonale obronił golkiper przyjezdnych.

Zawisza Rzgów 2006 - Łódzka Akademia Futbolu II 1:5 (1:2)

Bramka dla Zawiszy: Oskar Skrobiszewski 19'

Skład: Dawid Saktura, Jakub Biedrzykowski - Jakub Derczyński, Dominik Czyżykowski, Patryk Pogoda, Mateusz Bogusz, Paweł Grudziński, Nikodem Nieradka, Oskar Skrobiszewski, Kacper Pióro, Szczepan Kuzik, Piotr Ogłaza, Mateusz Pietrzak