W 10 minucie prostopadłe podanie otrzymał Sampaio, przyjął piłkę, ograł obrońcę w polu karnym i z ostrego kąta zdobył bramkę. Widzew odpowiedział po 4 minutach. Jedencz zawodników Widzewa został sfaulowany, karnego na bramkę zamienił S. Ceglarz. W 25 minucie Sampaio otrzymał kolejne prostopadłe podanie i posłał piłkę nad bramkarzem do siatki. w 34 minucie powinien być rzut karny dla Zawiszy ale sędzia nie zauważył... W 40 minucie Sikorski zmienił Leandro, który doznał kontuzji. W 53 minucie bramkę dla Widzewa zdobył Bergiel, który zza pola karnego uderzył nie do obrony lobując Adamka. W 57 minucie dośrodkowanie z lewej strony wykorzystał Soszyński. Ostatnie 30 minut gry to głownie walka w środku pola. W 80 minucie zawodnik Widzewa został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie i opuścił boisko. Mecz zakończył się zwycięstwem Zawiszy 3:2.

Zawisza Rzgów - Widzew Łódź ME 3:2 (2:1)

Bramki:

Sampaio 1:0

S. Ceglarz 1:1 (karny)

Sampaio 2:1

Bergiel 2:2

Soszyński 3:2

Zawisza I połowa: Pasiński, Błaszczyk, Rutkowski, Grzywiński, Wolski, Pabjańczyk, Leandro Rossi, Paprocki, Nowiński, Sampaio, Płuciennik

Zawisza II połowa: Adamek, Załęski, Zimoń, Rutkowski, Grzybowski, Nowak, Sikorski, Buchowicz, Gołuch, Soszyński, Poter