Jerzy Rutkowski
Trener drużyny

Krzysztof Miśkiewicz
Kierownik drużyny

 

 BRAK ZDJĘCIA  

 

Konrad Przybylski
Data Urodzenia: 21.07.2004
Poprzedni klub: MUKS Akademia Tuszyn

Miłosz Rogalewicz
Data Urodzenia: 23.07.2004
Poprzedni klub: Włókniarz Pabianice

 

 BRAK ZDJĘCIA  


Seweryn Bończak
Data Urodzenia: 10.06.2005

Krystian Defiński
Data Urodzenia: 07.12.2004

Marcel Drożdż
Data Urodzenia: 30.01.2004
Poprzedni klub: LKS Gałkówek


Wiktor Gładysz
Data Urodzenia: 16.02.2005

Filip Jędrzejczak
Data Urodzenia: 28.04.2005

Krzysztof Kapuścik
Data Urodzenia: 25.02.2004


Michał Koszowski
Data Urodzenia: 14.09.2004

Maciej Kowalski
Data Urodzenia: 21.01.2005
Poprzedni klub: Jagiellonia Tuszyn

Patryk Kubas
Data Urodzenia: 25.04.2004

Kacper Laskowski
Data Urodzenia: 22.07.2004
Poprzedni klub: LZS Justynów

Piotr Nowak
Data Urodzenia: 18.04.2004

Cezary Polaczek
Data Urodzenia: 29.01.2005
Poprzedni klub: LKS Gałkówek

BRAK ZDJĘCIA


Mikołaj Słoń
Data Urodzenia: 06.12.2004

  Mateusz Strycharski
Data Urodzenia: 18.02.2004

 Wiktor Szafarz
Data Urodzenia: 07.08.2005

 

 

BRAK ZDJĘCIA

 

Zdjęcie Lp. Imię i nazwisko Bramki
1. Adrian Gierach 32
2. Stanisław Jędraszek 6
3. Juliusz Pacholczyk 4
  Gabriel Krzychowicz 4
  Dominik Lis 4
 6. Miłosz Kamiński 3
7. Jan Wójcik 2
  Szymon Stusio 2
9. Michał Bednarek 1
  Wiktor Moszczyński 1
  Adrian Woźniak 1

 

 

Górny rząd (od lewej): Szczepan Kuzik, Adrian Gierach, Bartłomiej Szymański, Jakub Sobala, Oskar Skrobiszewski, Michał Bednarek, Dominik Lis, Szymon Stusio

Środkowy rząd (od lewej): Adrian Pogoda (kierownik drużyny), Dawid Grabarz, Adam Gorzelak, Gabriel Krzychowicz, Marcin Stasiak, Marcel Lorentowicz, Dawid Saktura, Stanisław Jędraszek, Adrian Woźniak, Mateusz Pietrzak, Krzysztof Miśkiewicz (asystent trenera)

Dolny rząd (od lewej): Wiktor Moszczyński, Juliusz Pacholczyk, Jan Wójcik, Marcin Rutkowski (trener), Patryk Pogoda, Paweł Grudziński, Miłosz Kamiński

 

Marcin Rutkowski
Trener drużyny

Krzysztof Miśkiewicz
Asystent Trenera

Adrian Pogoda
Kierownik drużyny


Marcel Lorentowicz
Data Urodzenia: 18.09.2006
Poprzedni klub: Czarni Brójce

Dawid Saktura
Data Urodzenia: 10.09.2007

Marcin Stasiak
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew


Michał Bednarek
Data Urodzenia: 03.07.2006
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew

Adrian Gierach 
Data Urodzenia: 16.09.2006

Adam Gorzelak
Data Urodzenia: 13.01.2006
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew


Dawid Grabarz
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew

Paweł Grudziński
Data Urodzenia: 16.06.2006
Poprzedni klub: Czarni Brójce

Stanisław Jędraszek
Data Urodzenia: 04.01.2006
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew


Miłosz Kamiński
Data Urodzenia: 20.04.2007

Gabriel Krzychowicz
Data Urodzenia: 25.11.2006
Poprzedni klub: Widzew Łódź

Szczepan Kuzik
Data Urodzenia: 10.02.2006


Dominik Lis
Poprzedni klub: PTC Pabianice

Wiktor Moszczyński
Data Urodzenia: 28.05.2006
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew

Juliusz Pacholczyk
Data Urodzenia: 22.02.2006
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew


Mateusz Pietrzak
Data Urodzenia: 14.02.2006

Patryk Pogoda
Data Urodzenia: 10.05.2007

Oskar Skrobiszewski
Data Urodzenia: 08.01.2006


Jakub Sobala
Data Urodzenia: 17.03.2006
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew

Szymon Stusio
Poprzedni klub: AKS SMS Łódź

Bartłomiej Szymański
Data Urodzenia: 26.07.2006
Poprzedni klub: Jutrzenka Bychlew


Adrian Woźniak
Data Urodzenia: 22.10.2006

Jan Wójcik
Data Urodzenia: 31.10.2007