Zawodnicy Zawiszy z rocznika 2010 dali prawdziwy popis swoich umiejętności zwyciężając w Turnieju - Festiwalu Piłkarskim rozegranym w Konstantynowie. 

Konstantynowska Akademia Sportu była organizatorem Festiwalu Piłkarskiego rozegranego w miniony weekend dla roczników 2009, 2010, 2011 i 2012. Patronat nad szeroko zakrojonym turniejem objął Burmistrz Miasta Konstantynowa Łódzkiego, Urząd Marszałkowski w Łodzi oraz Starostwo Powiatowe w Pabianicach. Jak to bywa w takich zawodach głównymi celami było budowanie sportowych przyjaźni, popularyzacja aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież oraz oczywiście propagowanie zdrowego stylu życia oraz przestrzeganie zasad "fair play". 

W trakcie turnieju zadbano także o dodatkowe atrakcje jak m.in. grę laserową dla każdej drużyny oraz dmuchane zjeżdżalnie i zamek. 

Co do sportowego aspektu to każdy z zespołów miał zagwarantowane dziesięć spotkań. Nasz zespół z rocznika 2010 pokazał się z bardzo dobrej strony odnosząc łącznie 6 zwycięstw oraz po 2 remisy i porażki, co ostatecznie pozwoliło nam na zajęcie I miejsca !!!

Poniżej pełen wykaz osiągniętych rezultatów:

KAS Konstantynów - Zawisza 0:1

Zawisza - Akademia Futbolu 1:1

Widzew Czerwoni - Zawisza 1:0

Zawisza - Bug Wyszków II 2:0

AF Widzew Brzeziny - Zawisza 1:0 

Zawisza - Victoria Szadek II 12:0

Widzew Żółci - Zawisza 0:3

Bug Wyszków I - Zawisza 0:0

Zawisza - Victoria Szadek I 8:0

Akademia Futbolu II - Zawisza 1:3

Okazałym łupem bramkowym w całych zawodach podzielili się: Krystian Bednarski, Bartek Cybulski, Aleksander Kubas, Wiktor Kopcik, Wiktor Nowak, Szymon Rózga i Karol Nowakowski. 

Ponadto w zespole grali również: Marcel Łuczak i Maciej Pietraszczyk. 

BRAWO ŻAKI!! BRAWO ZAWISZA!!!!

Dzień wcześniej swoich sił próbowali zawodnicy z 2009 rocznika, mając za przeciwników między innymi drużyny Legii Warszawa czy Radomiaka Radom. Zebrali przy tym bardzo dużo doświadczenia, które jesteśmy tego absolutnie pewni zaprocentuje w przyszłości!!


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy